Xugong Road rull hüdrauliline klapi rike Kuidas remont

Kui hüdraulilised valve üksuse ebaõnnestub, seda taotleksid professionaalne remont, kui rikutud osad seadmed; normaalse töö tagamiseks vajalik asendamine nagu õlifiltrid hüdrauliline filtreerimine täpsus on madalam või kahju filtrid, puhas hüdrosüsteem, vahetatakse puhas hüdraulikaõli ja õlifiltrid kõrge täpsusega.

(1) ühendamine ja ekstsentriline seade haakeseadise esimene vibratsiooni mootor Splaini võlli haakeseadise ühendused vibratsiooni mootor on katki. Sellistel juhtudel harva, tavaliselt ilmub uus masin, peamiselt seetõttu, et ratta ja osade koaksiaal, vibratsiooni arhitektuurimälestise kuju, tõsine viga, või on tingitud null osad vibreerivad ratta polt luumurd või kobestamisel põhjustatud. Järgneb raske kulumise nailon. Nailon materjalist, haakeseadise tugevus probleeme või ekstsentriline seadme tõsine hälve, coaxiality võib põhjustada varase kahjustumise nailon varrukas, vibratsiooni süsteemi mingit vibratsiooni, nõrk või vibratsiooni poolt põhjustatud vibratsioon Juhuslike rikete.

(2) võnkumist laagrite määrimiseks, jahutamist, parandamise mõjutavad otseselt kasutusea laagrid, pidades määrimine avaneb väga lühikeseks ajaks, raske kulumine, koos müra.