Millised on hüdroklapi hermeetilisust mõjutavad tegurid?

Millised on hüdrovooliku tihendusjõudu mõjutavad tegurid?

Tihenduselemendi kahjustamise peamine põhjus on töövedeliku lisandid. Need lisandid purustatakse tihenduselementide vahel, põhjustades ventiili lekke. Seetõttu pakuvad välisriigid hüdrauliliste komponentide vastavat taset, tuleb kasutada hüdraulilist ventiilit filtri asjakohase täpsusega. Nad usuvad, et 5μM õlipumba tihenduskomponente, kui filtri täpsust 3 / μM filtri eluiga saab võrrelda 10μM suurenemisega 10 korda.

Kuid hüdrauliline tugiventiil, töökeskkond on väga halb. Söe kaevandamise näol, torude kogupikkus on üle 1000 meetri, pistikupesa kuni üle 4000, paak, millel pole spetsiaalseid tolmukindlaid vahendeid. Emulsioonis, kolonni silindris ja klapikambris on palju ujuvat lisandit, jättes rohkem kivisütt, hüdraulilist klapikivi ja rauda. Pöörlemis- ja ventiilikinnitusesse, kuna avamise ja sulgemise sagedasem, kõrge vedeliku voolukiirus, lakkab tihendus varsti ebaõnnestuma. Praktika on tõestanud, et tugisüsteemi hüdraulikasüsteemi saasteainete lisandite vähendamine on väga raske. Kavandati, et emulsioonipumba juures kasutati kõrgsurvefiltrit ja iga aluse sissepääsu juures lisati väike filter. Aga töös kiiresti blokeeritud, hüdrauliline ventiil moodustamine kuivatamine.

Teiselt poolt, hüdraulilise tugitehnoloogia arendamisega. Kavandatud kõrgemate nõuete täitmine klapi ja klapi kasutamise ajal. hüdrauliline ventiil Praegu mõõdetakse klapi eluea katseventiiliga läbivate emulsioonide kogu voolukiiruse ning ventiilide avamise ja sulgemise ajaga 120-mešši filtriga filtri tingimustes. Aga tegelikult sisetüübi katse ja tegelike tulemuste tegelik erinevus suur. Nüüd on paljud riigid eksperimentaalsed, suuremad reostusvastased nõuded, mõned emulsioonist sobivasse kivisüsi ja mõned lisavad mehaanilisi lisandeid.

Selleks on vaja kasutada uut tüüpi, saastevastast võimeid, hüdraulilist ventiilit, mis sobib põranda maa töötingimustega.