Hüdrauliline klapp pitseerimise Element on Valve keha hea või halb

Hüdrauliline klapp tihendus element on hea või halb ventiili korpus

Hüdrauliline klapp on tegelikult hüdroajamiga, hüdrauliline klapp juhitakse vedeliku rõhk ﹑ voolu ja osade suunas. ja hüdrauliline klapp kahju on tavaline nähtus, kujuneb peamiselt peamiselt lisandi töö vedelikku. Lisandite pressimine vahel põhjustab leke klapi tihendid. Seetõttu tuleks hüdraulika komponendid välisriikides, vastava kvaliteediklassi vastu vastava õigsuse filter. Nad arvavad, et tihendid 5um õlipump, kui filter täpsusega 3/um filter, hüdrauliline klapp elu saab suurendada 10um kui 10 korda korda.

= Hüdrauliliste klappide kasutamine täitmise ja ventiil kasutusaega esitanud kõrgemad nõuded. Kell praegu, hüdrauliline ventiil ventiil elu mõõdetakse emulsioon ja ventiil filter ja magnet filter, mis on paigaldatud 120 mešši avamise arv ajakavad ja täisvoolu. Kuid tegelikult siseruumides tüübi katsetuses oleneb suuresti downhole tegelik töö tulemusest. Paljudes riikides, hüdrauliline klapp katsete näol kasvanud saastamise vältimist nõuetele ja mõned emulsioon segatud sobiva kivisöe tolmpõletusega kollete suitsugaasidest, mehaaniliste lisandite osa.

Selleks vajadus kasutada uusi ja jõulisi saastamise vältimist, hüdraulilise klapi sobib tihendid, töötingimuste ventiili korpus on olulise tähtsusega mitte ainult et salvestada hooldus ja parandada toodangu aksuasutuste Hotelli CY.