Hüdroklapi tihendusplokk on hea või halva teguriga

Hüdraulilise ventiili tihendusosa on hea või halb tegur

Hüdrauliline ventiil on tegelikult hüdrauliline ülekanne, mida kasutatakse komponentide vedeliku rõhu, voolu ja suuna juhtimiseks. Hüdraulilise ventiili tihenduselemendi kahjustus on tavaline nähtus, peamine tegur on töövedeliku lisandid. Need lisandid purustatakse tihenduselementide vahel, põhjustades ventiili lekke. Seetõttu välisriikides on välja pakutud hüdrauliliste komponentide vastav tase, tuleks kasutada filtri asjakohase täpsusega. Nad arvavad, et 5um pumba tihend komponendid, kui filtri täpsust 3 / um filtri, hüdrauliline ventiili elu võib parandada 10um 10 korda.

= Hüdraulilise ventiili jõudluse ja pakutud kõrgemate nõuete ventiilide kasutusaeg. Praegu mõõdetakse klapi eluiga katseventiiliga läbivate emulsioonide kogu voolukiiruse ja ventiili avamise ja sulgemise ajaga 120-mešši filtriga filtri tingimustes. Aga tegelikult sisetüübi katse ja tegelike tulemuste tegelik erinevus suur. Nüüd on paljud riigid eksperimentaalsed, suuremad reostusvastased nõuded, mõned emulsioonist sobivasse kivisüsi ja mõned lisavad mehaanilisi lisandeid.

Selleks on ventiilide elutähtsus uue, reostusvastase võime kasutamisel, mis sobib tihendusüksuse maa-alustele töötingimustele, mitte ainult hoolduskulude säilitamine ja klientide produktiivsuse parandamine.