Hüdroklapi töörõhu ja voolu valimine

Töörõhu ja hüdraulilise ventiili voolu valik

1, valitud hüdraulilise klapi nimisurve ja nimivoolu, hüdrauliline ventiil üldjuhul töörõhuga ja maksimaalne sulgemise vool. Kõrgemate töökindlusnõuetega süsteemis peab klapi nimisurve olema suurem kui selle töö surve.

2, vastavalt nõutavale juhtimisvoolule, et valida sobiv suundklapi teekond. Kui ventiili läbimõõt on suurem kui 10 mm, tuleks hüdraulikaventiil valida nominaalse rõhu ja hüdraulilise hüdraulilise tagasikäiguventiili või elektrohüdraulilise tagasivooluventiili.

3, ülevooluklamber peab läbima hüdraulikapumba kogu voolu. Ülevooluklapi kasutatakse kaugrõhu reguleerimisventiilina, hüdrauliline ventiil, mille kaudu voolukiirus on üldjuhul 0 ületäituvklapi, mille kaudu kaugporti asub. 5% ~ 1%.

4, tagasilöögiklapp, järjestikused ventiilid ja hüdraulilised ventiilid läbi voolu ei tohi olla väiksemad kui nimivoolu liiga palju, muidu altid vibratsioonile või muule ebastabiilsele nähtusele.

5, vooluklappi minimaalne stabiilsusvoog peaks vastama minimaalse kiiruse nimisurve ja nimivõimsusega süsteemi täitmise mehhanismile.

6, shundi voolu ventiili voolu spetsifikatsioonid peaksid põhinema selle sünkroniseerimise täpsusel ja rõhulangus voolu valiku nõuetele.

7, klapi avamisrõhk ei saa olla liiga madal, hüdrauliline klapp muul juhul põhjustab käigukasti moonutamise põhjustatud lekkeid.

8 elektrohüdrauliline servoventiil Spetsifikatsioon Mudelite valik põhineb peamiselt juhtimisvõimsusel ja dünaamilisel reaktsioonil.