Hüdraulilise ventiili müra analüüs

Hüdraulilise ventiili müra analüüs

1. Kolbpumba või mootori müra

(1) Õhu neeldumise nähtus on üks hüdropumpide kõrge müra peamistest põhjustest. Kui õlist segatakse õhuga, on kõrge rõhu tsoonis kivitatsiooniprobleemiga lihtne moodus- tada ja see edastatakse survelaine kujul, mis põhjustab õli võnkumist ja süsteem tekitab kavitatsioonimüra.

Peamised põhjused on järgmised:

1. Hüdraulilise pumba õlifilter, liiga kõrge voolikuga vooluvõtt või õli viskoossus, võib pump suruda vaakumi suu kaudu läbi kõrge hüdraulilise ventiili nii, et õhk imendub.

2. Hüdraulika pump, pilootpumba võlli otsa õlipiisk on kahjustatud või siseneb vooliku tihendisse, et see on halb, põhjustab õhu sisenemist o 3-sse. Õlipaak on liiga madal, et hüdropump pääseks otse torusse.

Kui hüdropump on kõrge müratasemega, tuleb esmalt kontrollida eespool nimetatud osi ja probleemi tuleks lahendada õigeaegselt.

(2) Hüdraulika pumba sisemiste komponentide liigne hõõrdumine, näiteks kolbpumba silindri ja vooluplaadi, kolvist ja kolonnist ning teistest kulumise osadest, nii et hüdraulikapumba lekkimine on tõsine, hüdrauliline ventiil, kui hüdropump väljund kõrgrõhk, väike õli vool tekitab voolu pulsatsiooni, käivitades suurema müra. Sellel ajal saab pilootilise süsteemi muutuva mehhanismi läbipainde nurka suurendada, et parandada sisemise lekke mõju pumba väljundvoolule.

Hüdraulilise pumba servo ventiili pulk, juhtimisvoo kolb on tingitud ka kohalikust kulumisest, tõmbekahjustusest, nii et impulsi liikumisel kolb, mille tulemuseks on hüdraulikapumba väljundvool ja rõhu kõikumine, nii et pump väljumisel tekitada suuremat vibratsiooni ja müra. Sel ajal saab kanda, tõmmake pintsliga plaatide või asendusravi tõsised komponendid.

(3) Hüdrauliline pumbaplaat on ka üks olulisi komponente, mis põhjustavad kerget müra. Vooluhulga kasutamisel mahalaadimissoone avause tõttu pinna kulumise või setete ladestamise tõttu muudab mahalaadimisseade lühemaks ja muudab mahalaadimisasendit, mille tagajärjeks on püütud õli, hüdrauliline ventiil ja seejärel kõrgem müra. Tavapärases remontprotsessis näib ka vooluplaadi lame lihvimisremont tühjakslaadimise tagajärgede puudulikkust, samal ajal kui see ei vasta õige pikkusele, toob kaasa ka suurem müra. Paigaldusprotsessis tuleb vooluplaadi suur mahalaadimissoone paigaldada pumba kõrgsurve õõnsusse ja selle terav nurga suund ja silindri korpuse pöörlemine peavad olema vastassuunas, vastasel juhul toob see süsteemi suurele mürale .

2. Ülevooluklapi müra

Ülevooluventiiliga on lihtne valmistada kõrgsageduslikku müra, mille põhjuseks on peamiselt pilootklapi ebaühtlane jõudlus, see tähendab müra, mis on tingitud valgusklapi esiserva rõhu kõrge sageduse muutumisest.

Peamised põhjused on järgmised:

(1) õhu segamine õlivedelikus, moodustades pilvklapi esiservas oleva kavitatsiooni nähtuse ja põhjustades kõrgsagedusmüra. Sel ajal tuleks õhk aeglaselt tühjendada, vältimaks välisõhu uuesti sisenemist.

(2) nõelventiil protsessi kasutamisel sagedase avamise ja ülemäärase kulumise tõttu, nii et nõelklapi koonus ja klapipesa ei ole suletud, mille tulemuseks on pilootvoo ebastabiilsus, mis põhjustab müra, hüdraulilise ventiili see tuleks õigeaegselt parandada või asendada.

(3) Piduriventiil, mis tuleneb pinge regulaatori ebastabiilsusest tuleneva vedru väsimusvigastuse tõttu, mis muudab rõhumõju suureks ja põhjustab müra, tuleks kevadel asendada.

3. Hüdraulilise silindri müra

(1) õlilahuses, mis on õhuga või hüdrosilindriga segatud õhus, ei ole täielikult tühjenenud, kõrge rõhu all, et tekitada suuremat müra põhjustatud kavitatsiooni nähtus. hüdrauliline ventiil Selle aja jooksul tuleb õhk aeglaselt tühjendada.

(2) Silindriõli on liiga tihedalt suletud või kolvivarras pöörleb, liikumisprotsessis võib see põhjustada tugevuse müra. Sel hetkel tuleb õigeaegselt välja vahetada õli tihendid või sirgjooned.

4. Toru müra

Liiga palju die painutamine või fikseeritud klamber võib tekitada ka vibratsiooni ja müra. Seetõttu peaks torujuhtmestikus püüdma vältida surnud paindeid, hüdrauliline klapp klapi vabastamiseks tuleb õigeaegselt pingutada.