Käsitsi hüdraulilise pumba tavalise tõrke kõrvaldamise meetod

Käsitsi hüdraulilise pumba tavalise tõrke kõrvaldamise meetod

Käsitsi hüdraulikapumpade tootjad ütlevad meile, et neid on kasulikum parandada, tuleks kõigepealt leida rikketegurite varustus. Näiteks peaksime viivitamatult kontrollima poomilindri sisemise lekke olukorda. Lihtsaim viis on tõsta boomit, et näha, kas see ei ole märkimisväärne vaba vähendamine. Kui tilk on märkimisväärne, avage silinder tihendi nägemiseks, kui kulumine tuleks asendada. Kontrollige ka tööklappi. Puhastage turvaventilaatorit põhiliselt, et näha, kas spool pole kulunud, nagu näiteks kulumine tuleks asendada. Kui pärast kaitseklapi seadet ei muudeta, kontrollige tööklapi rullide kulumise olukorda, tühikäigu piirväärtus on tavaliselt 0,06 mm, kandmine peaks olema korralikult asendatav. Mõõtke hüdraulikapumba rõhk. Kui käsihüdrauliline pump on madal, siis reguleerige, rõhk ei tõuse endiselt, siis selgitage käsihüdraulilise pumba tõsine kulumine.

Esiteks, remonditud käsitsi hüdraulikasüsteemi pump järgmiste punktide leidmiseks tõrketegureid ja parandada süsteemi:

1, vaadake sisemise lekke olukorra buumi silindrit. Lihtsaim viis on tõsta boomit, et näha, kas see ei ole märkimisväärne vaba vähendamine.

2, kui tilk on märkimisväärne, siis avage silinder tihendi nägemiseks, kui kulumine tuleks asendada.

3, vaadake tööklappi. Puhastage turvaventilaatorit põhiliselt, et näha, kas spool pole kulunud, nagu näiteks kulumine tuleks asendada.

4, kui pärast kaitseklapi seadet ei muudeta ja seejärel kontrollige tööklapi rulli kulumise olukorda, kasutatakse tavaliselt tühimiku piirväärtust 0,06 mm, tuleb kanda tugevat kandmist.

5, mõõta hüdraulilise pumba rõhku. Kui käsihüdrauliline pump on madal, siis reguleerige, rõhk ei tõuse endiselt, siis selgitage käsihüdraulilise pumba tõsine kulumine.

Käsitsi hüdrauliline pump on ühised puhastusmeetodite probleemid?

(1) Suurendage või asendage õli, mis vastab hooajale nõutavale hinnele kindlaksmääratud õlitasemele. Võtke voolikust võõrkeha välja, pingutage klapi või mutter kinni;

(2) asendage vananemis- või kahjustatud luustiku õlivarde või O-kujulise tihendusrõnga;

(3) asendage hammasrataspumba või pumbahülsi kulumine, lameda pealispinna korral pehme libisemiskindlalt kandke lamedalt. (Normaalväärtus on väiksem kui 2,5 ~ 2,6 mm), näiteks väga halb, kui hüdrosilma kompenseerimiseks tuleb paigaldada 0,1-0,2 mm vaske. Käsitsi hüdrauliline pump. Seade tuleks paigaldada koormuse tagateljele.

(4) mahalaadimise tagamiseks on õlimahutisse paigaldamiseks vaja langevat kilet ja tihendusrõngast välja. Mahalaaditavale pitserõngale peaks olema eellaadimine 0,5 mm;

(5) juhi traadi elastsus peaks olema võimeline ühiselt ülemise ja alumise võlli hülsiga ajastatud käiguga pööramise suunas muutma väikest vaatepunkti nii, et põhi- ja ajamiga käiguga oleksid kaks töötlemisega ümbritsetud komplekti lennuk;

(6) Hülsi mahalaadimispilu on vaja paigaldada madalrõhkkambri küljele, et vältida kahjuliku surnud mahtu, kui käik on hõivatud