Hüdraulilised klapid Madal müra ja pikk kasutusiga

Hüdrauliline ventiil - automaatkomponentide rõhuõli, mida reguleerib rõhureguleerimisventiil, tavaliselt kombineerituna elektromagnetilise surveklapiga, mida saab kasutada hüdroelektrijaamade nafta, gaasi, veetorustiku kaugjuhtimiseks väljas. Tavaliselt kasutatakse klammerdamisel, kontrollimisel, määrimisel ja muul õli. Punktide otsene ja piloottüüp, mitmeotstarbeline piloottüüp on olemas. Vastavalt kontrollimeetodile võib jagada käsitsi, elektrooniliselt juhitavaks, hüdraulika juhtimiseks.

Vastavalt ülevooluklapi, rõhuvabastusklapi ja sekveneerimisventiili kasutamisele. ⑴ väljalaskeventiil: hüdraulikasüsteemi juhtimine, et saavutada seatud rõhk konstantse oleku säilitamiseks. Ülekoormuskaitse kaitseklapi nimetatakse ohutusventiiliks. Kui süsteem ebaõnnestub, tõuseb rõhk piirini, võib see põhjustada kahjustusi, klapi sadam avaneb ja ületäitumine tagab süsteemi ohutuse. ⑵ rõhu vähendav ventiil: saab juhtida filiaali ahelat, et saada madalam kui põhiseadme surve rõhk. Survefunktsiooni reguleerimisele vastav rõhureguleerimisventiil on erinev, kuid seda saab jagada ka konstantseks rõhureguleerimiseks (väljundrõhk on konstantne) ﹑ diferentsiaalrõhu vähendav ventiil (sisendi ja väljundi rõhu erinevus on seatud) ja rõhu vähendamise suhe klapp (sisend ja väljundrõhk, et säilitada teatud osa). ⑶ jadaventiil: võib pärast toimingu tegemist komponente (nagu hüdrosilindrid, hüdromootorid jne) rakendada ja seejärel teha muid kommenteeritud materjale. Pump, mis pumba poolt tekitatakse kõigepealt hüdrosilindri 1 liikumise soodustamiseks, samal ajal kui sisselaskeventiil läbi ala A toimimise jada, kui hüdrosilindril 1 on täiesti valmis, rõhk suureneb, ülespoole suunatud tõukejõu suurem kui vedru väärtus, spool nii, et sisselaske- ja väljalaskeava oleks ühendatud hüdrosilindri 2 liikumisega.

Voolu kiirust reguleeritakse avause pindala reguleerimisega ventiilikorgi ja klapikorpuse vahel ning kohaliku takistuse, mida see tekitab, et juhtida täiturmehhanismi liikumise kiirust. Voolu reguleerimisventiil on selle rakenduse järgi jaotatud viide tüübiks. ⑴ gaasihoovastik: avause reguleerimisel võib koormusrõhk muutuda ja kiiruse komponentide rakendamise nõuete ühtlus on põhimõtteliselt stabiilne. ⑵ kiiruse reguleerimise klapp: koormusrõhu muutudes saab hoida fikseeritud väärtusega gaasipedaali sisselaske- ja väljundrõhku. Sel moel, kui gaasihoovastiku ala on seatud, sõltumata sellest, kuidas koormusrõhk muutub, võib regulaator hoida voolu läbi gaasipedaali konstantse, stabiliseerides täiturmehhanismi kiiruse. ⑶ väljalaskeventiil: olenemata koormuse suurusest, võib kahe täiturmehhanismi sama õliallikas olla võrdne voolukiirusega või sünkroonventiiliga; saada vooluhulga ventiili osakaalu proportsionaalne jaotus. ⑷ praegune ventiil: rolli vastupidine kõrvalekalded ventiil, nii et voolu jaotus voolu jaotus ventiil. ⑸ šunti vooluklapp: mõlemad vooluhulga ventiilid ja kaks funktsiooni.

1) paindlik tegevus, usaldusväärne roll, töö mõju ja vibratsioon väike, madal müratase, pikk kasutusiga.

2) Kui vedelik läbib hüdraulilist ventiilit, on survekadu väike; kui klapipord suletakse, on tihendusjõud hea, sisemine leke on väike, puudub välimine lekkimine.

3) Kontrollitavad parameetrid (rõhk või vool) on stabiilsed ja välised häired.

4) kompaktne, paigaldamine, kasutuselevõtt, kasutamine, lihtne hooldus, hea mitmekülgsus.