Hüdraulilised klapid Pikk eluiga, millel on väike mõju ja vibratsioon

Hüdrauliline ventiil on mingi rõhuõli käitamise automaatika element, mida kontrollib rõhuregulaator, tavaliselt koos solenoidklapi kombinatsiooniga, mida saab kasutada hüdroelektrijaamade nafta-, gaasi- ja veetorustiku vahekauguseks. Tihti kasutatakse tihendamiseks, juhtimiseks, määrimiseks ja muude õliringlite jaoks. Jagunemise otstüüp ja piloottüüp on olemas, piloot on rohkem kasutanud. Vastavalt kontrollimeetodile võib jagada käsitsi, elektriliselt juhitavaks, vedeliku juhtimiseks. Seda kasutatakse filiaali õlirõhu vähendamiseks ja stabiliseerimiseks süsteemis, mida sageli kasutatakse klammerdamiseks, kontrollimiseks ja määrimiseks. Sellel on otsene tüüp, eelkäija tüüp, superpositsiooni tüüp.

Rõhukontroll

Vastavalt ülevooluklapi ﹑ rõhu vähendusklapi ja järjestikuste ventiilide kasutamisele. ⑴ ülevooluklapp: saab juhtida hüdraulikasüsteemi, et säilitada konstantse oleku rõhu saavutamisel. Ülekoormuskaitsega ületäituv klapp nimetatakse ohutusventiiliks. Kui süsteem ebaõnnestub ja rõhk tõuseb piirini, mis võib põhjustada kahju, avaneb klapp avaneb ja ülevoolub, et tagada süsteemi ohutus. ⑵ Rõhu vähendav ventiil: see võib juhtida filtri ahelat, et tagada õli stabiilsus põhiseadmest madalamal. Rõhuvabastusventiil vastavalt oma juhtimisfunktsioonile on erinev, saab jagada fikseeritud rõhu vähendusklapiga (väljundrõhk on konstantse väärtusega) ﹑ fikseeritud vahe rõhu vähendav klapp (sisendi ja väljundi vajutus vahe on fikseeritud väärtus) ja fikseeritud suhteline vabastus ventiil (sisend ja väljundrõhk teatud osa säilitamiseks). ⑶ järjestikune ventiil: saab pärast komplimenti teha kommenteeritud komponendi (näiteks hüdrosilindri ﹑ hüdromootori jms) ja siis, et muud komponendid toimiksid. Pumba poolt tekitatav rõhk tõmbab esimest korda hüdrosilindri 1 liikumist, samas kui järjestikklappi sisselaskeava toimib piirkonnas A, kui hüdrosilindri 1 liikumine muutub täielikult, tõuseb rõhk, A piirkonna tõus on suurem kui vedru reguleerimisväärtus, ventiili südamiku tõus põhjustab õli sisselaskeava ja väljalaskeava suhte omavaheliseks, põhjustab hüdrosilindri 2 liikumise.

Voolu juhtimine

Reguleerides gaasihoova vahemikku ventiili südamiku ja ventiili korpuse ja selle kohaliku takistuse vahel, reguleeritakse täiturmehhanismi voolukiirust. Voolujuhtimise klapp on kasutusel 5 liiki. ⑴ Jahutusventiil: pärast gaasipedaali reguleerimist muutub täiturmehhanismi liikumiskiirus, mis võib muuta koormuse rõhku vähe ja liikumisolude ühtlikkuse nõue on põhimõtteliselt stabiilne. ⑵ kiiruse kontrollventiil: koormusrõhu muutmisel saab hoida drosselklapi impordi ja ekspordi rõhuerinevust fikseeritud väärtusega. Sel moel, pärast seda, kui gaasipedaal on reguleeritud, sõltumata sellest, kuidas koormusrõhk muutub, võib kiiruse reguleerventiil gaasivoolu läbi hoida, nii et täiturmehhanismi liikumiskiirus on stabiilne. ⑶ shunt klapp: olenemata koormuse suurusest, võib sama õli allikaks kaks komponenti, et saada võrdset voolu samaväärne Shunt klapi või sünkroonventiil, proportsionaalne jaotus voolu proportsionaalse šunt klapi. ⑷ seatud vooluventiil: efekt on šuntklapist vastupidine, nii et vooluhulk ventiili proportsionaalselt jaotub. ⑸ shunt Set Flow ventiil: mõlemad lülitusklapid ja seada voolu ventiili funktsioon.

Nõuded

1 Tegevus on paindlik, funktsioon on usaldusväärne, tööaja mõju ja vibratsioon on väikesed, müra on väike, tööiga on pikk.

2 Vedelik läbib hüdraulilist ventiilit, survekadu on väike, ventiili suu suletakse, tihendusaste on hea, sisemine leke on väike, väljaspool lekkimist ei esine.

3) Kontrollitud parameetrid (rõhk või vool) on stabiilsed ja väline häire on väike.

4) Kompaktne struktuur, lihtne paigaldamine, kasutuselevõtt, kasutamine, hooldus ja hea mitmekülgsus.