Hüdrauliline ventiil protsessi kasutamisel

Töörõhu ja hüdraulilise ventiili voolu valimine

1, valitud hüdraulilise klapi nimisurve ja nimivoolu, peaks üldiselt olema töörõhk ja maksimaalne vool läbi sulgemise. Kõrge usaldatavusnõuetega süsteemide puhul peab klapi nominaalne rõhk olema suurem kui selle töörõhk.

2. Valige sobiv ventiil läbimõõt vastavalt vooluhulgale, mida soovite kontrollida. Kui ventiili läbimõõt on suurem kui 10 mm, tuleb valida vooluhulga jaoks nimisurve ja hüdrauliline ventiil või elektrohüdrauliline ventiil.

3, peab väljalaskeventiil läbima hüdropumpi täisvoolu. Kasutatakse kaugjuhtimispuldi väljalaskeventiilina, mis on tavaliselt läbi kaugjuhtimispuldi voolu, kus rõhulangusventiil läbib 0,5% kuni 1% voolu.

4, tagasilöögiklapp, järkeklapp ja hüdrauliline ventiil läbi voolu ei tohiks olla väiksemad kui nimivoolu liiga palju või viga on lihtne tekitada viga või muu ebastabiilsus.

5 peab vooluklappi minimaalne püsiv vool vastama süsteemi täiturmehhanismi kiirusnõuete minimaalsele stabiilsusele. Nominaalne rõhk ja nimipinge.

6, shundi voolu ventiili voolu spetsifikatsioonid peaksid põhinema selle sünkroniseerimise täpsusel ja rõhukadude nõudmisel valikul vooluvõimalusi.

7, järk-järgult ventiili avanemisrõhk ei pruugi olla liiga madal, vastasel juhul põhjustab ajami rikke lekke tõttu.

8, elektrohüdrauliline servo ventiili mudelivalik põhineb peamisel juhtimisvõimsusel ja dünaamilisel reaktsioonil.

Hüdrauliline ventiil protsessi kasutamisel saab tõhusalt reguleerida reguleerimisventiili südamikku ja klapi korpust avause ja seadme vahel, tulemusena paiknevat lokaalse takistuse konvektsiooni tõhusaks reguleerimiseks, see kontrollib tõhusalt hüdraulilise klapi ajamit. Liikumiskiirus. Siiski, pärast hüdraulilise ventiili avaserva reguleerimist on efektiivselt võimalik koormusrõhku vähe hoida ja täiturmehhanismi kiirust, mis ei nõua liikumatuse ühtsust, hoitakse põhimõtteliselt stabiilsena. Koormusrõhu muutmise ajal on võimalik hoida gaasipedaali sisselaskeava ja väljundrõhk on fikseeritud.