Hüdrauliline klapp keha põhiosade materjali

Hüdrauliline klapp keha levinud materjal

1. Hall hall malm malmist valve odavus, laia rakendamist ja kohaldamist erinevates valdkondades tööstuse. Hüdrauliline klapp, nad on tavaliselt kasutatakse vee, auru, nafta ja gaasi puhul keskmise ja kasutatakse laialdaselt keemilisi, trükkimise ja värvimine, õlitamine, tekstiili ja paljude muude tööstustoodete raua saaste toime või ei.

Töötemperatuur -15 vahel suhtes ~ 200 ℃, nimirõhust PN ≤ 1.6MPa madal rõhk hüdrauliline ventiili korpus.

2. must süda jaoks töötemperatuur -15 vahel liitmikega ~ 300 ℃, rõhul PN ≤ 2.5MPa organismis madalrõhu hüdrauliline klapp. Kohaldatavatele vahend vesi, mere vesi, gaas, ammoniaagi ja jne.

3. plastiline rauda malmist on omamoodi malm see malm, muhud või kerajas grafiit hall malm flake grafiit asendada. Hüdrauliline klapp metalli sisemine struktuur muutus teeb rohkem mehaaniline kui enamus tavaline Hall raua ja ei kahjusta muud omadused. Seetõttu malmist valmistamisel hüdrauliline klapp keha peale tehtud hall malm hüdrauliline klapp keha surve kasutamine on suurem. Töötemperatuur -30 vahel suhtes ~ 350 ℃, nimirõhust PN ≤ 4.0MPa madala rõhu hüdrauliline klapp organismis.

Kohaldatavatele vahend vee, merevesi, õhu, gaasi, õli- ja nii edasi.

4. süsinik terasest (WCA, WCB, WCC) oli algselt välja valatud terasest tootmise vajadustele üksnes malmist ventiile ja pronks ventiilid tootmiseks. Siiski tõttu head tulemused süsinikterasest valve, hüdrauliline klapp ja soojuspaisumisest põhjustatud mõju koormuse ja torujuhtme deformatsioon stressi poolt tugevat vastuseisu, nii et selle kasutamise laiendamiseks, tavaliselt malmist valve ja pronks Hüdrauliline klapp keha töötingimusi.

Töötemperatuur -29 vahel suhtes ~ 425 ℃ organismis kõrgsurve hüdrauliline klapp. Milline 16Mn, hüdrauliline klapp 30Mn temperatuuri vahemikus -40 ~ 400 ℃, mida kasutatakse selleks, et asendada ASTM A105. Kohaldatava keskmise küllastunud auru ja ülekuumendatud auru. Kõrgel temperatuuril ja madalal temperatuuril nafta, vedelgaasi, suruõhu, vee, gaasi ja nii edasi.