Hüdraulilise ventiili keha tavaliselt kasutatud materjal

Hüdraulilise ventiili korpuse üldkasutatav materjal

1. Hallmalm

Halli malmist ventiil madala hinna, laialdase rakenduse ja rakenduse jaoks erinevates tööstusharudes. Neid kasutatakse tavaliselt vett, auru, õli ja gaasi kui keskkonda ning neid kasutatakse laialdaselt kemikaalide, trükkimise ja värvimise, õlitamise, tekstiili ja paljude muude tööstuslike toodete puhul, millel on rauast reostus vähe või üldse mitte.

Kohaldatav töötemperatuuril vahemikus -15 ~ 200 ℃, nimisurve PN ≤ 1,6 MPa madalrõhu hüdrauliline ventiili korpus.

2. Must südamega lehtmetall

Kohaldatav töötemperatuuril vahemikus -15 ~ 300 ℃, nominaalne rõhk PN ≤ 2,5 MPa madalrõhu hüdraulilise ventiili korpuses. Kasutatav vesi, merevesi, gaas, ammoniaak ja nii edasi.

3. Kõrgtugevat malmi

Kõrgtugevat rauda on mingi malmist, selle malmist, tükkidest või sfäärilisest grafiidist halli malmi asendamiseks helvesgrafotis. See metalli sisemise struktuuri muutus muudab selle mehaanilisemaks kui tavaline hallmalm ja ei kahjusta teisi omadusi. Seetõttu on kõrgtugevast malmist valmistatud hüdrauliline ventiili korpus suurem kui halli malmist valmistatud hüdrauliline ventiili korpus. Kohaldatav töötemperatuuril vahemikus -30 ~ 350 ℃, nominaalne rõhk PN ≤ 4,0 MPa madalrõhu hüdraulilise ventiili korpuses.

Kasutatav vesi, merevesi, aur, õhk, gaas, õli ja nii edasi.

4. süsinikteras

(WCA, WCB, WCC) on algselt välja töötatud valuteraste tootmiseks, et rahuldada tootmisvajadusi, mis on väljaspool malmist ventiili ja pronksklapid. Kuid tänu süsinikterasest klapi üldisele jõudlusele on see hea ning tugev takistus tekitab soojuspaisumise, löögikoormuse ja gaasijuhtme deformatsiooni stressi, nii et selle kasutamine laieneb, hõlmates tavaliselt malmist klapi ja pronksist hüdraulilise ventiili korpust Töötingimused.

Kasutatakse töötemperatuuril rõhuregulaatori korpuse vahel -29 ~ 425 ℃. Milline 16Mn, 30Mn temperatuuril vahemikus -40 ~ 400 ℃, mida tavaliselt kasutatakse ASTM A105 asemel. Kasutatav küllastunud auru ja ülekuumendatud auru kandekeskkond. Kõrge temperatuuri ja madala temperatuuriga õli, veeldatud gaas, suruõhk, vesi, maagaas ja nii edasi.