Hüdraulilised käsipumbad, parandustööriistade pump

Käsitsi hüdraulipumbaga hammasrataste pumba kiire reduktor SY Pöörlemispumpa kasutatakse sageli põllumajandustehnika masina hüdraulikasüsteemis. Uurimine näitab, et käsitsi hüdraulilise pumba kahjustuse peamine vorm on varruka, pumba kest ja varustuse ühtlane kulumine ja kriimustused ning ühtlane kulumine on üldjuhul 0. Vahemikus 02 -0,50 mm, on kriipsu sügavus üldiselt vahemikus 0,05-0,50 mm. Põllumajandustootmise piiramise tõttu on hädaolukorras vajalik parandada seda lühikese aja jooksul pärast kahjustumist ning peab arvestama ka pumba pumba kahe tööea pärast hooldust ja hooldustööde teostamise koha toimimist. See dokument tutvustab meetodit kaare piserdamiseks ja kleepimiseks kiire reparatsioonimeetodil.

Kattetehnika viimase 20 aasta jooksul materjalides, seadmetes ja rakenduste väljatöötamisel on väga kiire, selle tööpõhimõte on see, et kaks on pihustatud, et traat kujutab endast sulamist elektroodi, elektrimootori muutuva kiirusega ajamiga, spurtsides koonu ristmikul tekitab lühise, mis põhjustab kaar lagunemist, suruõhu pihustamisega osakesteks ja kiirelt pihustamisega töödeldud pinnale, vormidele. See on kõrge efektiivsusega, kõrge sideme tugevusega ja hea kattekihiga pihustusmeetod, mis on eeliseid kõrge energiatarbimise, seadmete investeerimise ja kasutamise väikese maksumuse, lihtsate seadmete, mugavate ja paindlike tööde tegemiseks, mugavaks kohapealseks ehituseks ja ohutuseks.

Sisemise ava, ümbrise välimise ringi, hammasülekande ja pumba korpuse ühtne hõõrdumine ja kriimud on vahemikus 0,02-0,20 mm, on soovitav kasutada kõrge karedust, tugevat haardumist osadega ja kaare libisemise vastupidavust remondi protsess. Kiiruspuhastusprotsess: tööpinna ettevalmistus → eelsoojendus → pihustamine, liimimispõhi → pihustamine töökiht → jahutamine → katte töötlemine.