Hüdraulilised käsipumbad, mis on turvaliselt turvalised

Lihtsa ja mugava hüdraulilise jõuallikana kasutatakse käsitsi hüdraulilist pumpa paljudes valdkondades, nagu laevaehitustööstus, söekaevandusmasinad, naftakeemia, metallurgia, elektri- ja rasketehnika. suur hulk kasutajaid aktsepteerib selle väikest suurust, kergekaalu, hõlpsasti kanda, tugevat turvalisust ja muid eeliseid.

Manuaalne hüdrauliline pump, töörõhk on 100 ~ 300mpa; sisseehitatud dekompressiooniventiil, vältimaks rõhkude ülekoormust, on pumbal ka kaitseklapp; teise järjekorra voolu disain, esimese astme madalsurve nihkumine 33CC, kaheastmeline kõrge rõhk, kui nihutus on 1,6CC; pideva võimsuse tingimustes, madal rõhk ja suur vooluhulga varustamine, kõrgsurve väike vooluhulk, säästab aega ja parandab efektiivsust. Üldine suurus on 585 * 120 * 170mm, mille üldmass on ligikaudu 11 kg. Selle pumba kasutamine on mugav, paindlik, väike tööjõu intensiivsus, vastupidav, on ideaalne ülikõrge rõhu hüdrauliline toiteallikas.

Manuaal-hüdraulikaõli pump, on käsitsi mehaaniline energia, mida saab muuta väikese hüdraulilise pumbajaama vedeliku rõhuenergiaks, eriti energiaallikate, gaasiallikate ja muude toiteallikate puudumise korral, vajadus ülikõrgsurve õlirõhu järele töö kaevanduses, tunnelid, sillad ja muu eelpingestatud pinge konstruktsioon. Käsipumbal on kõrge ja madala rõhuga kaheastmeline õlivahetusfunktsioon, millel on kahekordne käiguvahetusmehhanism. Madal rõhk, kui nihutus on suur, on toimimine väga tööjõuline.

Manuaalset pumba külge manomeetriga saab pöörata suure nurgaga, kergesti jälgida mis tahes nurka, metallplaadi karp võib töötada plahvatuskindlas keskkonnas, pika tööiga, lihtsa toimimise, hõlpsa hoolduse ja nii edasi. Seda saab kasutada koos eelpingestatud pingutusdetailiga, tõmbeventiiliga, ankru rööpaga (kaabli) dünamomeetriga, terastrosside lõikuriga ja tsükliahela hüdraulilise nihkega, mis on eelpingestatud konstruktsiooni lisavarustus kivisöekaevasõidul.

Rakenduse vahemik

Elektriliste, toruliitmike, voolikute, ventiilide, surveanumate, silindrite ja muude staatiliste ja lammutuskatsetuste tagamiseks mõeldud nivelle, hüdrauliliste tangide, mulgustamismasinate ja muude ehitustööriistade tootmiseks põllutööde võimsus, raudteed, pääste-, ehitus- ja muud tööstusharud, kosmosesõidukite lisavarustus pärast staatiliste, dünaamiliste katsete ohutusventiilide kalibreerimise, ventiili ja puurkaevude paigaldus vee mullide katsetamist, õhurõhu regulaatori katsetamist, mootorsõiduki pidurisüsteemi katsetamist, sidekaabli täispuhutavat varustust.