Hüdraulilised käsipumbad Lihtne ja mugav hüdrauliline jõuallikas

Hüdrauliline käsipump kui lihtne ja mugav hüdrauliline jõujaam on laialdaselt kasutusel laevaehitustööstuses, söe kaevandamismasinates, naftakeemia, metallurgia-, jõu-ja raskete masinate ja muudes valdkondades. Ja selle väike suurus, kerge kaal, lihtne transportida, turvalisus ja muud eelised, mida enamik kasutajaid aktsepteerib.

Hüdrauliline käsipump töörõhk 100-300 MPa; sisseehitatud rõhulangusventiil, vältimaks rõhureostust, on pumbal ka kaitseargur; kaks voolukujundust, 33CC madalsurve nihe, kaks kõrgsurve nihet 1.6CC jaoks; saavutada pidev võimsus, madal rõhu suur õli vool, kõrge rõhk ja väike õli vool, säästes aega ja parandades efektiivsust. Mõõtmed 585 * 120 * 170mm, kogukaaluga umbes 11Kg. Selle pumba kasutamine on paindlik ja paindlik, tööjõu intensiivsus on madal, vastupidav, on ideaalne ülivõõrdne hüdrauliline jõujaam.

Taotluse ulatus

1. Põletusmasina, hüdraulilise klambriga, mulgustamismasina ja muude ehitusmasinatega jõuallikana toimuva jõuallika, raudtee-, pääste-, ehitus- ja muu tööstusharu,

2. Toruliitmikud, voolikud, ventiilid, surveanumad, silindrid jne pakuvad staatilisi ja lõhkamisuuringuid,

3. Lennundustarvikud pärast staatiliste, dünaamiliste katsete ohutusventiilide kalibreerimise hooldamist

4. Klapi- ja hüdrojuhtme seade.

5. Õhu rõhuregulaatori tuvastamine

6. Autopiduri pidurisüsteemi katsetamine

7. Sidekaabli täispuhutavad seadmed.