Hüdraulilise juhtimise klapi valiku juhend

Hüdraulilise kontrolliga vaakumklappide, süsteemi maksimaalne rõhk ja põhineb tegelikust voolust läbi ventiili ja arvestades valve kontrolli performance, stabiilsuse ja sadama suurus, mõõtmed, paigaldus, ühendus, operatsiooni, jne, valige tootenäidiste või kataloogi. Toetada igat liiki hüdrauliline juhtklapid hüdrosüsteem kaalutlused on järgmised:

1, hüdrauliline juhtklapi tegelikust voolust

Hüdrauliline klapp seostatud circuit seeria ja paralleelselt tegelikust voolust: circuit seerias ümber ja paralleelset voolu võrdne voolu õli ja õli. Lisaks jaoks ühe hüdraulilise silindri vardasüsteem peaks pöörama tähelepanu kolvi läbi ja alg Millal tagasi õli voolu: õhuklapi Rod tasuta naasmist õli ja laiendatud Rod saatja õli voolu suhe, võrdne kahe pindalade suhe.

2 rõhk hinnagud ja hinnatud voolu, hüdrauliline klapp

Hüdraulilise kontrolliga valve surve reiting ja hinnatud voolu sulgema asemel kasutada surve ja vooluhulk. Kõrge töökindluse nõuetele süsteemid, valve surve Reiting peaks olema kõrgem rohkem survet. Kui hinnatud surve ja vooluhulk on alla rõhu ja voolude, põhjustatud hüdrauliline kinnitusvahendite ventiilid ja hüdrauliline võimsus ja mõjutavad töökvaliteedi; järjestuse valve ning rõhu vähendamine valve süsteem, mis kasutab voolu ei tohiks olla palju väiksem kui hinnatud voolu, muidu vibratsioon või muu ebastabiilsust. Ventiil voolu, peaks pöörama tähelepanu väikseim voolukulu.