Käsitsi hüdrauliline pump tööpõhimõte

Käsitsi hüdrauliline pump tööpõhimõte:

Põhimõte: Kaamera pöörleb mootorit. Kui nukk-tõukejõu kolb liigub ülespoole, tühjendatakse kolvi ja silindri tihendusmahtu ja õlist pressitakse pitseeritud mahust välja ja viiakse läbi tagasilöögiklapi soovitud ala. Kui nukk pöörleb kõvera alandatud osaga, surub väändejõu kolb alla, moodustades teatavast vaakumiastmest, ja õli paagis siseneb suletud mahuni atmosfäärirõhul. Kaamera hoiab kolvi üles ja alla ja tihendatud maht korrapäraselt väheneb ja suureneb, pump jätkab imemist ja äravooluõli.

Käsitsi hüdrauliline pump, mis tuvastab rikke põhjuse ja parandab süsteemi kolme järgmistest punktidest:

A, vaata lekkeoleku buumi silindrit:

Lihtsaim viis on tõsta boomit, et näha, kas see ei ole märkimisväärne vaba vähendamine. Kui tilk on märkimisväärne, avage silinder, et näha, et pitser on kulunud.

B, vaadake tööklappi:

Puhastage turvaventilaatorit põhiliselt, et näha, kas spool pole kulunud, nagu näiteks kulumine tuleks asendada. Turvaploki seade, kui muudatusi ei toimu, ja seejärel kontrollige tööklapi rullide kulumise olukorda, lõhepiiriks on tavaliselt 0,06 mm, kandke tugevat asendit.

C mõõdetakse hüdraulikapumba rõhku:

Kui rõhk on väike, siis reguleerige, rõhk ei tõuse endiselt, siis selgitage hüdraulikapumba tõsine kulumine.

Pärast ülaltoodud analüüsi saame selgelt mõista, et käsipidur on laias valikus kasutatavate seadmete kasutamine, kusjuures Hiina tehnoloogia ja majanduslik tase on selliste kaupade kiire arengu jaoks jõulisemad, siis on selle jaoks äri. väga soodsa heli, kuid kuidas selle seadme eeliseid ja omadusi veelgi laiendada, peame tegema palju toiminguid. Eemale tee kaugel peab olema raskem ja võitlema.