Käsitsi hüdrauliline pump võib seda kasutada ka mitmesuguste muude tööriistade või katseseadmetega

Käsitsi hüdrauliline pump on omamoodi hüdropump, mille funktsiooniks on jõumasin (näiteks mootorid ja sisepõlemismootorid jne) vedelenergia mehaanilisse energiasse. Manuaalpump redeliga kolbile kaheastmeline hüdropump, mis hüdraulilise toiteallikana lisaks purunenud abivahenditele, aga ka paljudele teistele tööriistadele või eksperimentaalsetele seadmetele, mis toetab kasutamist.

Kaamera käitab mootorit. Kuna nukk nõuab tungrauadit ülespoole, kolb ja silinder moodustavad tihendi väiksema mahu ja õlist pressitakse pitseeritud mahust välja ja viiakse läbi kontrollklapi soovitud kohta. Kui nukk pöörleb kõvera kahanevasse ossa, surub vedru kolvi alla, moodustades teatud vaakumi, ja õli paagis siseneb pitseeritud mahuni atmosfäärirõhul. Kaamera nii, et kolb pidevalt tõstetakse, suletud maht korrapäraselt vähendatakse ja suurendatakse, jätkab pump õli ja õli.

Omadused

1 .. õli kiiruse kaks jaotist kõrgel ja madalal rõhul; Surve saab säilitada keskel peatada, sisemise konstruktsiooni kõrgsurve kaitsev ventiil.

2. Manuaalne käitamine, mugav rakendada. Samal ajal saab paigaldada survetabelit.

Käsitsi hüdraulilise pumba rakendusala

Kohaldatakse elektrienergia-, ehitus- ja muudele tööstusharudele kohapealse töökohana.

Käsitsi hüdraulika pumba hind

On kahte liiki kodumaiseid ja välismaiseid. Sisemisel hinnal sadu odavaid tuhandeid. Odavaim välismaal on tuhandeid dollareid.