Käsitsi hüdrauliline pump tööstuse analüüs

Käsitsi hüdrauliline pump tööstuse analüüs

Pärast aastakümnete pikkust arengut on Hiina käsipiduritööstus moodustanud teatud tööstusliku planeerimise, kuid kõrgeklasside kaubanduskeskuste puudumine teenindamiseks jätkab "lüüa kurguvalu".

Tööstusharu eksperdid usuvad, et vaatamata sellise olukorra tekkimisele on keeruline, kuid eesmärgiga on suurenenud peamine mootoritehas ja toetus lõhele ettevõtte vahel, nii et tuhanded ettevõtted hüdraulikasektoris ümber madalama hinnaga kaubanduskeskused haarama ja nüüd, hüdraulikasektori ei ole veel aastane toodang väärtus üle 1 miljardi jüaani firma, isegi kui aastane toodang väärtus üle 500 miljoni jüaani ettevõtted on ka nummerdatud. Toetavale karjäärile ei ole võima- lust konkureerida välismaiste äriühingutega, on inimkaubanduse manipuleerimisel kodumaiste kaubanduskeskuste kaupade sissevedamine tugev ja seda ei võeta arvesse. Suurem osa ehitusmasinate kasumist on ära võetud komplekti reaalsusest, käsi hüdraulikapump, mis jätab peremeesettevõtte valusaks ja igasugusteks abituteks. Selles olukorras on nendel aastatel hüdroenergia tootmisharu sisenevad peamiselt mootoritehased ja muud tööstuspiirkonnad.

Selle kohaselt, kui ikkagi tavaline mõtteviis ja praktika meetodid töötada korralikult viisil, siis ikkagi hüpoteegi ettevõtete varude ummikseisus, võib kaubanduskeskuse kontroll olla suurepärane mõju. Lisaks sellele on ülemaailmne finantskriis märkimisväärselt mõjutanud reaalmajandust, sealhulgas hüdraulilisi töökohti, mis on võimaldanud veelgi halvenenud tööolukorra, mis ei ole tugev. Statistiliste andmete kohaselt vähenes 2008. aastal 95 ettevõtet 95 ettevõttes, 10,5%, 23% ettevõtte toodangu väärtusest ja müügist vähenes, kolmas osa ettevõtte kasumist ja maksudest vähenes, kasum ja maksud kogu tööstuses tervikuna, majandusliku efektiivsuse induktsiooni indeks vähenes 4,5 protsendipunkti võrra.

Tööstuse eksperdid esitasid "riikliku kaupade kataloogi", mis on idee hüdrokarjääri taassünniks, mille eesmärk on täielikult ära kasutada olemasoleva kapitali hõivatust, et veelgi rõhutada professionaalsust kui võidukäigu alust. võita koostöö kaudu erinevaid meetodeid ühiseid edusamme ametisse vastuvõtva ettevõtte toetada talent. Kaubanduse riikliku kataloogi tõlgendamisel märkisid tööstuse eksperdid, et originaalseadmete valmistaja saab kaupu kandma. Kauba funktsioon ja usaldusväärsus on vajalikud, et jõuda olemasolevate imporditud kaupade tasemele; on vaja ise arendatud kaupu, käsi hüdraulikapump ei ole intellektuaalomandiga seotud vaidlusi; on vaja täita väljundväärtust, on ruumi valikule; On konkurents. Lisaks sellele on "riikide kaupade kataloog" vajalik ka mitmete riikide tootmiseks ja teatud tulevikkuvaatamiseks võib vahetada ainult minimaalse müügihinna. Pärast "riikliku kaubaartikli" rakendamist ja kõiki teisi viljakaid viise, kuidas kolm aastat kodumajapidamiste hüdraulikasektori tootmiseks lõpule jõuda, saavutasid müügi kogumahud 2011. aastal keskmiselt 15%, et konkureerida ehitusmasinate vastavusmääraga 70%.

Selle asemel, et murda ummikseis, tõmbas kiiresti küsimuse professionaalne liider, osutas esindaja, et varasemas okupatsioonis ei ole tehnoloogia arenguga liiga palju energiat, pannakse kaubanduskeskuses rohkem energiat. Ja nüüd peaks olema professionaalse arengu jõupingutuste kokkukutsumine eeldusel, et on rohkem püüdlusi arendada uuenduste süsteeme ja mehhanisme. Händleriga hüdrauliline pump koos peaks paljude võimsate originaalseadmete tootjate poolt julgustama ostma esmase toetava ettevõtte, väga hea ja soodsa maastikuga koos varasema arengukogemusega ja võime vähendada investeeringute korduvat arengut, nii et tööstusharus kiiresti tekkis tugev ettevõte.