Käsi hüdropump kõrge ja madala rõhu kaks õli sõidukiirus

Käsitsi hüdropump on omamoodi hüdropump, selle funktsioon power masin (nt mootori ja sisepõlemismootoriga mootori jne) mehaaniline energia võib muuta vedeliku rõhk energia. Käsitsi pump on redel kolb tüüp kaheastmeline hüdrauliline pump, see hüdrauliline jõuallikas, pealegi ja sobitamine tööriist puruneb, kuid võib ka muid erinevaid tööriistu või eksperimentaalne seade kasutab.

Tööpõhimõte

Cam on ajendatud mootor. Kui cam vajutab kolvi ülespoole liikumise, kolb ja silinder keha tihendus maht väheneb, õli on pressitud suletud mahust ja ventiil on tühi soovitud kohta. Kui cam pöörleb kahanevas kõvera osa, kevadel sunnib kolbi allapoole, moodustades vaakum teatavat ja õli paagi siseneb tihendus maht mõjul atmosfäärirõhku. Cam hoiab kolb üles, tihendus maht väheneb ja suureneb perioodiliselt ja pump jätkab imeda õli ja õli äravoolu.

Omadused

1. kõrge ja madal rõhk kahe osa õli kiirus, rõhk säilib keskmise peatus, sisemine disain on kõrgsurve kaitse hüdrauliline kaitseklapp.

2. käsitsi, mugav rakendus. Manomeetrid installimist samal ajal.

Esiteks pidamisel leida tõrke põhjus ja parandada süsteemi kolme järgmist:

1, hüdropump liikuva käe õli silindri sisse:

Lihtsaim viis selleks on kas on märgatav langus vabaduse käe tõsta. Kui asukoht on ilmsed, eemaldage silindri sisse ja pitsat rõngas juuni kui leiti kandmiseks.

2 Kontrollige õigesti ühendatud.

Esimene puhastus kaitseklapp, kontrollige kas valve core kulumine, nagu kulumine juuni. Kui kaitseklapi on muutunud pärast installi, siis kontrollige kontrolli ventiil spool kulumise tingimus, selle kasutamise piirini on üldiselt 0,06 mm, kulumise tõsiselt tuleks asendada.

3. Hüdraulilise pumba rõhu mõõtmine:

Kui rõhk on madal, siis korrigeerimise, lisada rõhk on ikka üles, siis hüdropump raskete kulumist.

Liikuva käe vöö jätmine tõusev peamised põhjused on:

1, tõsine hüdropump kanda. Pumba tööd aeglast lekkimist on tõsine; Kiirrongiliikluseks, pumba all veidi suurenenud, kuid pumba kulumise ja lekke, Köide tõhusust märkimisväärselt vähenenud, tõttu on raske jõuda hinnatud surve. Kauaaegne hüdrauliline pump tööle ja suurema kulumist, õli temperatuuri tõusu, tulemuseks hüdrauliliste komponentide kulumist ja sulgemisega ning vananemist, kahju, kaotus tihendus võimsuse, hüdroõli halvenemist, ja lõpuks põhjustada rikke.

2. hüdrauliliste komponentide valik on mõistlik. Dünaamiline käe ballooni erisused 70/40 mittestandardsete seeria, pitserid on standardosi, kõrge tootmise kulud ja ebamugavus pitseerimise asendamiseks. Silindris liikuva käe õli silindri läbimõõt on väike, mis teeb reguleerimine kõrge rõhu süsteemi.

3. hüdrauliline süsteem on mõistlik. Joonis 1 näitab, et õigesti ühendatud ja ühe pumba sarja täielikult hüdraulilise rooliseadme kohandamiseks surve 16MPa ja hinnatud tööpinge hüdropump kaitseklapp on 16MPa. Hüdropump sageli juures või pikka aega ülekoormus (kõrgsurve) ja süsteem on hüdraulilise mõju, pikaajalise õli, hüdrauliline tuleneva, hüdropump kulumine, süvendada, et hüdropump koore lõhkemist (pärast seda tüüpi).