Käsitsi hüdrauliline pumpade rike kapitaalremondi meetodil

Manuaalne hüdrauliline pump on omamoodi hüdropump, selle funktsioon on jõumasinal (nagu mootor ja sisepõlemismootor jne), saab mehaanilist energiat muuta vedeliku rõhuenergiaks. Kaamera käitab mootorit. Kui nukk tõmbab kolbi ülespoole, vähendatakse kolvi ja silindrikorpuse tihendusmahtu, õlist pressitakse pitseeritud mahust välja ja ventiil tühjeneb soovitud kohta. Kui nukk pöörleb kõvera kahanevasse ossa, surub vedru kolvi allapoole, et moodustada teatud vaakumklass, ja õli paagis siseneb tihendusmahtu atmosfääri rõhu toimel. Kaamera hoiab kolbu üles ja alla, tihendusmaht väheneb ja kasvab korrapäraselt, pump jätkab õli imemist ja äravooluõli.

Omadused

1. Õlikiiruse kaks kõrgus- ja madalrõhu osa, rõhku saab hoida kesktasendis, sisemisel konstruktsioonil on kõrgsurvekaitse hüdrauliline ventiil.

2. Manuaalne käitamine, mugav rakendada. Manomeetrid saab paigaldada samal ajal.

Esiteks, järgmise kolme punkti säilitamisel, et leida ebaõnnestumise põhjus ja parandada süsteemi:

1, kontrollige liigutatava õli silindri sisemist leket:

Lihtsaim viis seda teha on tõsta kätt, et näha, kas vabadust märkimisväärselt langeb. Kui asukoht on ilmne, eemaldage silindri kontroll ja tihendirõngas tuleks asendada, kui see on leitud, et see on kulunud.

2 kontrollige ventiil:

Esimene puhastusventiil, kontrollige, kas ventiili põhja kulumine, nagu kulumine, tuleks asendada. Kui turvaventiil pärast paigaldamist ei muutu, siis kontrollige ventiiliriba kulumise tingimusi, selle läbilaskevõime piirang on üldiselt 0,06 mm, kandmine tõsiselt tuleks asendada.

3. Hüdraulipumbari mõõtepea:

Kui rõhk on madal, siis reguleerimine, rõhu lisamine ei ole veel üles tõusnud, siis hüdrauliline pump tõsiselt kannab.

Peamiseks põhjuseks, miks vöörihm tõuseb, on:

1, hüdraulikapumba tõsine kulumine. Pumba lekkekiirus on madalal kiirusel tõsine; Kiire tööpõhimõte, pumba rõhk veidi suurenenud, kuid pumba kulumise ja lekke tõttu vähendab oluliselt ruumala tõhusust, on nimirõhku raske saavutada. Pikaajaline hüdropumpide töö ja suurenenud kulumine, õli temperatuuri tõus, mille tulemuseks on hüdrauliliste komponentide kulumine ja tihendus osad vananemisest, kahjustustest, tihendusvõime kadumisest, hüdraulikaõli halvenemisest ja lõpuks viga.

2. Hüdrauliliste komponentide valimine on ebamõistlik. Dynamic ARM silindri spetsifikatsioonid 70/40 mittestandardsete seeria jaoks, tihendid ei ole standardosad, suured tootmiskulud ja tihendusosade asendamise ebamugavus. Vedava käeõli silindri silindri läbimõõt on väike, mis muudab süsteemi rõhu kõrgeks.

3. Hüdraulikasüsteemi ülesehitus on ebamõistlik. Joonis 1 näitab, et ühe pumba seeria juhtventiil ja täismassiga hüdrauliline rooliseade, rõhk 16MPa reguleerimiseks mõeldud rõhulang ja hüdropumpi töörõhk on 16 MPa. Hüdropump sageli täiskoormuses või pika aja üleküllus (kõrgsurve) ning süsteemil on hüdrauliline mõju, pikaajaline õli, hüdraulikaõli reostus, hõõrduvad hüdraulikapumbad, nii et hüdraulikapump lõhkub (pärast see tüüp).