Hüdroklapi üksikasjalik kirjeldus

Hüdraulikaventiilide üksikasjalik kirjeldus

Hüdraulikasüsteemis kasutatav element vedeliku rõhu, voolu ja suuna juhtimiseks. Mis kontrollib rõhku, mida nimetatakse rõhureguleerimisventiiliks, hüdraulilised ventiilid juhtimisvooluks, mida nimetatakse voolu reguleerimise ventiiliks, juhtimiseks juhtimisventiiliga seatud järjepidevust ja voolusuunda. Rõhu reguleerimisventiil on oma rakenduse järgi jaotuskilbid, rõhureguleerimisventiil ja sekvenorplokk.

Reljeefventiil: saab juhtida hüdraulikasüsteemi, et säiliks seatud rõhk konstantse seisundi saavutamiseks. Ülekoormuskaitse kaitseklapi nimetatakse ohutusventiiliks. Kui süsteem ebaõnnestub, tõuseb rõhk piirini, võib see põhjustada kahjustusi, klapi sadam avaneb ja ületäitub, et tagada süsteemi ohutus.

Survekaitseventiil: hüdraulilised ventiilid saavad juhtida filtri ahelat, et saada rõhuregulaatorist madalamad. Survefunktsiooni kontrollimisel on rõhureguleeriv ventiil erinev, kuid seda saab jagada ka rõhureguleeriva ventiili väärtusega (väljundrõhk on konstantne)? Diferentsiaalrõhuklapp (sisend- ja väljundrõhu erinevus on seatud) ja rõhu vähendava ventiili suhe (sisend- ja väljundrõhk teatud suhte säilitamiseks).

Järjestikventiil: võib pärast toimingu tegemist komponente (näiteks hüdrosilindreid, hüdraulilisi mootoreid jne) rakendada, ja seejärel muude kommenteeritud osade tegemiseks.

(1) Drossel: pärast ava piirkonna reguleerimist on põhimõtteliselt säilitatud täiturmehhanismi liikumiskiirus koormusrõhu vähese muutuse ja liikumise väiksema ühtlusega.

(2) kiiruse reguleerventiil: koormusrõhu muutused võivad seada väärtust seiskamisgaasi ventiili sisse- ja väljalaske rõhu erinevuse kohta. hüdraulilised ventiilid Sellisel viisil, pärast seda, kui gaasipedaali ala on seatud, sõltumata sellest, kuidas koormusrõhk muutub, võib regulaator hoida voolu läbi gaasipedaali konstantse, seega stabiliseerides täiturmehhanismi kiirust.

(3) ümberlülitusventiil: olenemata koormuse suurusest, võib kahe täiturmehhanismi sama õliallikas anda võrdse voolukiiruse või sünkroonklapiga võrdse voolu; saada vooluhulga jaotusventiili osakaalu proportsionaalne jaotus.

(4) kollektorventiil: vasturääkivus pöördventiiliga, hüdraulikaventiilidega, nii et vool oleks ventiili levikuosa voolus.

(5) šunti vooluklapp: mõlemad vooluhulga andurklapid ja kollektori kaks funktsiooni. Juhtimisventiilid jagatakse vastavalt nende rakendusele tagasilöögiklapidesse ja tagasilöögiklappidesse. Tagasilöögiklapp: lubab vedeliku ainult torujuhtmes ühel suunal, pöörates seda välja lõigata. Suunaventiil: muutke erineva toru suhet ventiili korpuse klapi järgi kahe, kolme jne tööasendis; hüdraulilised ventiilid vastavalt kahe kanali poolt juhitavate kanalite arvule kolme, nelja, viie jms vahel; vastavalt rull-sõidu teele manuaal, mobiil, elektriline, hüdrauliline ja nii edasi.