Analüüs ja vastumeetmete hüdrauliline klapi rike

On enamik kasutatakse hüdraulilisi osad hüdrosüsteem, tema ülesanne on kontrollida vedeliku voolu, rõhu, voolu suunas, suunas kohtuda rahastamisvahendite rakendamise korral võimsus, jõud (või pöördemoment), kiirus, et kogu töö hüdraulilisi süsteeme vastavalt nõuetele. Nii et kui kui on rike, stabiilsus, täpsuse ja usaldusväärsuse hüdraulilise süsteemi hüdrauliline klapp on suur mõju ja isegi põhjustada teie süsteem ei tööta.

Kulumine

Hüdrauliline valve tuum ja valve komplekti ja ventiili korpus, mehaaniliste osade liikumise asetäitja vahel, kasutades pidevalt toodetud Shi hõõrdumise, teeb osade suurus kuju ja pinnavesi toimunud muutused ning suutmatus.? Elektromagnetiline tagurdab ventiil ventiil core kulumine või deformatsioon, näidatakse muudab valve jooksul leevendust ja muudab energiatõhususe Poliitikavälise ja määrdunud tõeline easy tollivormistuse või deformatsioon kell, muudab valve core toodetud mehaanilise kaardi vastupanu nähtus. Kui ventiil tuum ja valve auk kliirens on liiga suur, loob surve šokk. Surve vähendamine ventiil piloot valve kulumise teeb valve töö ebastabiilsust või isegi tõusu. Piloot koonus valve kaitseklapp (või piloot juhitav Kuulkraani) tingitud kulumist ja pitseerimist on range, normaalne pinge. Kulunud osad Ühesuunalised throttle (speed control) ventiil ventiil, pitsat, osa õli äravoolu ventiil kaudu, mõjutavad kiirust tundlikkus.

Väsimus

Pikaajaline koormus, hüdrauliline klapp Kevad Kevad väsimus pehme, kevadel pikkus või terve vaheaja valve core tõttu töö, valve istme tuleneva väsimuse, pragunemist, koorimine või muid kahjustusi. Need võivad muuta kehtetuks ventiil. Ületäitumise valve Main sulgventiil või piloot valve Kevad väsimus või purustatud teeb süsteemi rõhk ei vasta nõuetele. Valve kevadel liiga pehme või lühike, mõjutab valve tuumast ja tavaline reset tööasend, süsteem ei tööta.