Hüdrauliline süsteem (hüdraulilised), kahju ja liigne õli temperatuur ennetamine

Hüdrauliline süsteem (hüdraulilised), kahju ja liigne õli temperatuur ennetamine

1. hüdrauliline õli viskoossus

Hüdrauliline õli viskoossus muutub temperatuur, kõrge temperatuuri hüdrauliline õli viskoossus väheneb altid lekib, mahulise efektiivsuse langust. Vahepeal halb määrdeõli omadused, mis tulenevad kulumine või isegi vallandati.

2. osaliselt tingitud ülekuumenemist hüdraulilise jaama ja laienemine

Kuna lineaarse laienemise koefitsient süsteemi eri osade, Küte ja jahutus tingimused varieeruvad, iga osa soojuspaisumise ei ole täpselt sama, misläbi erinevad variandid, tõenäoliselt kahjustada tavaline liikumisruumi, mille tulemusena suurenenud hõõrdumise, valve core segamise osade suhtelise liikumise. Vahepeal kõrgel temperatuuril määrdeaine film thins, suurem mehaaniline kulumine, tulemuseks täpse paaritumist pinna tõttu enneaegset kulumist komponendid ja kasutuskõlbmatut või vananenud.

3. hävitamise õli oksüdatsiooni stabiilsust ja termiline stabiilsus

Oksüdatsiooni stabiilsust: viitab vedel vastupanu ja (eriti õhu) hapniku võime reageerida. Termiline stabiilsus: võime kaitsta end keemilised reaktsioonid on vedel kõrgel temperatuuril. Tingitud soojuse, hapniku, ja metallide ja oksüdeeriv vedelik tee minna halb õli. Kui temperatuuri, rõhu ja kiirust aitab kiirendada oksüdatsioon, suureneb genereeritud materjali metallide korrosiooni.