Mida tekitatakse hüdrauliline süsteem ei suuda?

1, sest töö keskmise ebaõige valiku hüdraulilise süsteemi vead ja väärkäitumise moodustab väga palju. Umbes 70% ~ 80% kõik rikete hüdrauliline süsteem koosneb reostuse hüdraulikaõli, hüdraulikaõli hüdrosüsteem umbes 90% on põhjustatud lisandeid. Lisandid on väga kahjulik hüdrosüsteem, saate lisada, osad kannavad, lekib, funktsioon vähendamine, eluiga lühendada, isegi põhjustavate kahjustuste ja rikete korral hüdraulilise süsteemi.

2, element ise, mis koosneb liikuda halb ja circuit Jõuvõtuvõlli omavahel ja monomeeri antiarütmilised action komponent.

3, puudustest hüdraulika komponendid, hüdraulilised pumbad tagastamise määr on kõrgeim, umbes 30% tagastusmäära hüdraulika komponendid ümber, nii et tähelepanu peaks olema täidetud.

4, hüdraulilise süsteemi vead ja mõned on järk-järgult, nagu seadmete sattus lagunev, osade kulumise, korrosiooni ja väsimus ja vananemist tihendid ja nii edasi;

5, on äkiline nõrkus, nagu põhjustatud võõrkehade ootamatult suri, meetmete mittejärgimise korral; ka mõned halvemused on üldiselt põhjustatud tegurid, näiteks komponendi kirjeldus valitud, varustatud ebamõistlik tingitud vale paigaldamine, reguleerimine ja seadmine;