Kuidas valida õige ballooni mudelid!

Ballooni mudeli valik, peamised hüdraulilise silindri sees ja surve.
Näiteks:
1) insuldi 300 MM, jõud 4000 KG ballooni tüübi valik?

Vajutage 4 tonni tõukejõudu, saab arvutada, kui ballooni rõhk on mõeldud 8MPA, 80, silindri mudel 80 * 40 * 300 silindri siseläbimõõt-8MPA, võite tie rod balloonist, odav, lihtne hooldus.
Kui ballooni rõhk valik 16MPA, 60 silindri siseläbimõõt võib olla, silindri mudel 60 * 35 * 300-16MPA, saab keevitatud või tie rod.

Kavandatud kombinatsioon süsteemi rõhk tehnilisi abivahendeid, Kontrollige silindri surve. Masinate ja seadmete viimistlus, seejärel valige süsteemi rõhk on väiksem, tavaliselt 5MPA vähem, kui töötlemata, siis on valitud, et süsteemi rõhk on suurem.

Määramise süsteemi surveseadmete, prognoositakse ballooni siseläbimõõduga minna ja seejärel otsustada ballooni ühendus, paigaldus rod lõpus niit, installida spetsiifilisi mõõtmeid ja jms. Loomulikult ballooni paigaldamist ja protsessi hindamine suhe, nagu silindri monteeritakse vertikaalselt, horisontaalselt paigaldatud, või kallutamine.

2) koos kahe hüdrauliliste silindrite top 4t tõste kaalu liikumise vertikaalsuunas, 2000 mm, insult küsida kuidas valida ballooni?
Hüdrauliline olulised parameetrid: kandis, insult, rõhk (või sundida).
Kandis ja rõhk on kahe muutuja, nagu kandis 50, surve 12MPA, kasutamist võib ulatuda kahe tonni jõud; näiteks kandis 63, surve 7MPA kasutamine võib ulatuda kahe tonni jõu.

Rõhk omakorda sõltub teie riistvara süsteemi rõhk, süsteemi rõhk näha oma täpsusega mehaaniline varustus, mehaaniline seadmed, madalrõhu süsteem on võimalik seadistada suurem täpsus.
Nii et valida hüdrauliline silinder, esimene seade määrata süsteemi rõhk.

Nõuded erandjuhtudel kaal ei kuulu jooksul kütusepaagi leket---kõrgemad nõuded ja hüdrosüsteem, vaid ka tagada, et konfiguratsiooni.