Silumine nõuab mehaanilise hüdraulilise süsteemi

Esiteks, enne süsteemi täitmist peaks täitma puhtad sätestatut.

Teiseks, täis hüdrauliline õli (hüdraulilised) spetsifikatsioon, erinevaid omadused täidavad ja juhiseid; peaksite avama väljalasketorusse rohkem kui üks kord, kui vedelik, täielikult eemaldatud õhuga täidetud.

Kolmandaks süsteemi rõhu katse tuleks läbi viia. Õli süsteemi (hüdraulilised) mootorid, Servo ventiilid, proportsionaal ventiilide, andurite, surve aku ja releed, on lubatud osaleda katse. Kui survekatsetuste sa peaksid aeglaselt samm kuni nõuete järgmises tabelis, hoida survet 10min, siis allapoole nimirõhust, kontrollige keevisliited, liideste ja tihendid, lekib.

Neli, alustada hüdraulilised pumbad, õlisurve (hüdraulilised) tuleks vastavalt juhenditele; õli pumba sisselaskeava temperatuuri kuni 60 ° c ja ei tohi olla väiksem kui 15 kraadi; filtrid hingata õhku, kaitseklapp (või rõhu reguleerimise ventiil) reguleerimine rõhku tõsta järk-järgult töörõhuga kuni. Suurendada tuleks avada vent hoida õhu välja süsteemist mitu korda.

Viis tuleks kohandada vastavalt spetsifikatsioonidele ja kaitseklapid, surve ventiilid ja releed, kontrolli ventiilid, akude ja Rõhupiiramise ventiilid ja muud elemendid, nende täitmine peab vastama sätetele, ja täpsed, tundlikud ja usaldusväärsed.

Kuue-kolbmootoriga, hüdrauliline süsteem (kolvi), liugur, mobiilne tööjaamad ja teine juht (seade), insult ja kiirus kehtestatud piires tuleks mingit vibratsiooni, indekseerimise ja stagnatsiooni;

Suundantenn ja surve pikendamine ei ole mitte tavaline šokk.

Seitse, õli (vedelik) road süsteemid peaksid olema avatud. Seda tellides enne ilma koormuseta katset jooksma.