Hüdrauliline Solenoid ventiil

Hüdrauliline Solenoid ventiil
Toote üksikasjad

Ningbo Zhenhai Finotek Machinery Co., Ltd on üks juhtiv Hiina hüdrauliline solenoid valve tootjatest ja tarnijatest Hiinas, Tere tulemast osta või hulgi kohandatud lahtise hüdrauliline solenoid klappi meie tehasest.

Hüdrauliline solenoid valve kasutatakse tööstusseadmed, mis vastab siseriiklike hüdrauliliste ühistu lühidalt NFPA D03, D05 seeria standard ventiili paigaldus mustri nimi, sobitamine standard NFPA D03, D05 valve subplate või sumbutit paigaldus. Hüdrauliline solenoid ventiil on ka nn 4WE, 4way 3 seisukohta ventiil ja sagedamini kasutada laiendada ja tõmbuda hüdrosilindriga Kaksiktoimeline, või kasutada kontrolli pöörlemist hüdraulilise mootoriga.

Hüdrauliline solenoid valve spool on kevadel keskele, mis jääb sadamasse blokeerunud asendis kuigi valve spool sisse surudes elektri solenoid ühega kahe asendi saavutamiseks laiendada tegevust või väljavõte hüdrauliline algasendisse, valve spool naaseb oma keskasendis kui võim on väljas.

Finotek hüdrauliline solenoid ventiil on kiire reageerimine ühtse solenoidid ja usaldusväärne spool hüdraulilise surve all eriti vaikne müra raames kasutamiseks koos teise liikumisel. Kasutades kõrge kvaliteediga tooraine, meie hüdrauliline solenoid ventiil on pikem eluiga kui muud marki ja kõik vöös on vahetatavad.

Hüdrauliline solenoid valve spetsifikatsioonid:

Võimsus: poolt hüdraulikaõli

Tootja: Finotek või OEM

Max. Operatsiooni Pressure(T): 21Mpa

Max. Tegeva Pressure(P,A,B): 31.5Mpa

Max. Voolu kiirus: 60L/min.

Meedia temperatuur: -30 kuni + 80 ºC (° C) NBR O-rõngad-

Saadaval pinge: C:12V, 24V; AC:110V, 220V

Pinge hälve: + 10% -15%

Vahetamise sagedus: DC:15000Times / h; AC:7200Times / h

Õli keskmise: nagu iga DIN51 524, VDMA 24 568 või rapsiõli viskoossus 10 – 400 CST mineraalõli

Soovitatava keskmise tihedusega: ISO 4406 Standard, puhtuse klass: 20/18/15


Küsitlus