Kaasaskantav hüdrauliline Jõuseade DSC

Kaasaskantav hüdrauliline Jõuseade DSC
Toote üksikasjad

Kaasaskantav hüdrauliline Jõuseade DSC seeria pump Kaheinimesetuba double circuit, elektriline PUMBAMAJA koosneb kolvi pump, käik pump, kontrollisüsteemi, elektromagnetiline tagurdab klapp, hüdrauliline juhtklapi, iseloom, mootor ja õli paagi hüdraulikat ühikuks. Topelt circuit, stage pump, automaat ja muid funktsioone, võivad olla varustatud käsitsi või suu hüpata lüliti.

Hüdropump õli ja töötingimuste kaasaskantav hüdrauliline Jõuseade DSC on soovitatav kasutada 32-46 detaile kindlalt kulumise hüdrauliline õli. On sobivaim temperatuur 30 -55 kraadi, kui õli temperatuur alla 15 vähemalt 60 töötab reguleerida õli temperatuur enne kütte või jahutuse.

Hüdrauliline õli kasutatakse üldjuhul 6 – 1 kuu juuni kord ja puhastage paak, eemaldada mustuse ja tolmu. Hüdroajamiga aeglane ja kui määrdunud õli või tolmu kleepida õlifiltri, tulemuseks on suurenenud müra, nii et õli pump life vähendatakse, nii et hoiavad õli puhta probleemi põhjustada.

Kaasaskantav hüdraulikat ühiku DSC sarja kasutamist tuleks avada panna gaasi pähkel, seab õli ploki lüliti on sisse lülitatud, plug võimsus ja kiire ühenduslüli sätestatud varustatud hüdrauliliste seadmete kiiresti peas. Vajuta toitelüliti, tuleb mootori pöörlemise 1-2 minutit, lülitub paigutatakse survestatud riigi. Samal ajal hüdraulikaõli väljund on uurimistöid, hüdraulikaõli toodang suureneb koormus kuni 700 ribale. Super kõrgsurve elektripumba toimimise avada lüliti maha laadida, tuleb pöörduda lõpuks õli, hüdraulikaõli eemaldada kiirühendusklemmiga komplekti eralduma pähkel, valige elekter, pärast sulgeda lüliti.

Portable hüdraulikat ühiku DSC tehnilised andmed:
Töörõhk operatsiooni: 0 MPa-30MPa
Kõrgel rõhul voolu määr: 0,8 L/min
Madalrõhu voolukiirus::4L/min
Mootor võimsus:1.5Kw
Hüdrauliline Nafta Paagi maht: 16L - 36L

Kaasaskantav hüdraulikat ühiku DSC operatsiooni sümbol:


Küsitlus