Hüdrauliline pumbajaam ühiku DSS

Hüdrauliline pumbajaam ühiku DSS
Toote üksikasjad

Hüdrauliline pumbajaam ühik DSS, double etapi pump dual circuit ja hüdrauliliste käsitsi juhitav klapp, suunalukuga käsitsi valve funktsioon on saadaval "O" tüüp, "M" tüüp, "U" tüüp. Madal rõhk kõrge ja madala rõhu juures samal ajal pakkumise võib saada suur väljund voolu, kõrgsurve, madal surve pump control valve automaatselt maha õli, saab mootori võimsus tarbimist vähendada, vähendada õli palavik.

Hüdrauliline pumbajaam üksuse toimimine DSS on kõrgsurve toimimiseks ja surve muutuvad kättesaadavaks. Nafta, põhjal võib suurendada elektromagnetiline klapp, rõhu relee, lukustusklapp ja muude hüdrauliliste komponentide süsteemi kontrollida.

Hüdrauliline pumbajaam ühiku DSS on võimalik suurendada survekatset, varustatud õli silindri surve ja varustuse saab teostada massi, tõste-ja painutamine ja sirgestamine, venitades, mulgustamiseks, neetimine, assamblee ja lahtimonteerimise jne operatsiooni. Elektriline õlipump kasutatakse laialdaselt hoone, naftamaardla, suur terasetehas, mehaanilised ja elektrilised, keemilised, lennu-, metallurgia, masinate, raudtee, paber, sadama, võimu ja teistes valdkondades.

Hüdrauliline pumbajaam ühiku DSS operatsiooni sümbol:Hüdrauliline pumbajaam üksuse DSS:

Max. Kõrgsurve: Max. 0 80Mpa

Max. Madal rõhk: alates 0 kuni 12mpa

Voolu kiirus:
Jaoks kõrgsurve voolukiirus: 0,8 L-15 L/Min
Jaoks madalrõhu voolukiirus: 6L/Min-46L/Min

Mootori võimsus: 1.5kw-15kw

Kütusepaagi maht: 35L - 170L

Üldiselt suurus (L * W * H): tehniline diagrammi allpool näha rohkem

Küsitlus