Elektriline hüdrauliline Jõuseade DBS

Elektriline hüdrauliline Jõuseade DBS
Toote üksikasjad

DBS on hüdrauliline seade koosneb hüdraulikaõli pump, õli tank, hüdraulilised ja elektrilised hüdrauliline Jõuseade control valve, elektri, mõõteriistad, mille koosseisus kaasaskantav hüdrosüsteem, ühe ringkonnakohtu ja topelt circuit hüdrosüsteem saadaval Standard vooluringi käsitsi pöördega valve, hüdraulilist kontrolli ühesuunaline ventiil kontrolli komponentide, võimsusega mootoriga elektrilise ühe- ja kolmefaasiline tüübi.

Elektrilised, hüdraulilised omadused toiteallikas DBS:
-Väike maht, kerge, mugav ja kõrge töörõhk
-Üheastmelised pumpla: lihtsa struktuuriga, võivad saada suuremat rõhku on väljund
-Kahekordne etapi pumpla: madalrõhu air travel vedel täidis, kõrge ja madal rõhk pumba samaaegselt esitavad õli, võib saada suur väljund voolu. Kui kõrgsurve tööd, madal rõhk pumba poolt mahalaadimise kaitseklapp automaatselt maha õli, vähendada energiatarbimist
-Rõhk, säilitades funktsiooni: all mingit õli leke surve väljundport ühendatud 63 X 200 silindri ja jõuab hinnatud surve, peatus pumba ajastus holding rõhk 3 minutit, rõhulangus ei ületa 5 MPa.

Elektrienergia hüdrauliline ühiku DBS taotlus:
Silinder või spetsiaalse masinad ja vahendid, võib saavutada kaalu, painutamine ja sirgestamine, compressional ja nihutamise, neetide, demonteerimist, vajutades jne tööd. Mõned mehaanilised seadmed hüdraulikat allikana kasutada.
Kõrgsurve hüdraulika komponendid mitmesuguseid katsetuse surveanumad, surve pump station.


Peamine tehniline Electric hüdrauliline Jõuseade DBS:
Töörõhk: kõrgsurve: 0-80MPa madalrõhu: 0-12MPa

Flow: kõrgsurve voolu: 0,8 L-20 L/min madalpinge voolu: 4 L/min-20 L/min

Mootor võimsus: 0.75Kw – 7.5Kw

Nafta Paagi maht: 12 L - 100L

Elektriline hüdrauliline Jõuseade DBS tehniline vorm:


Küsitlus