Solenoid ventiili hargnemiskohas

Solenoid ventiili hargnemiskohas
Toote üksikasjad

Ningbo Zhenhai Finotek Machinery Co., Ltd on üks juhtiv Hiina solenoid ventiili hargnemiskohas tootjad ja tarnijad Hiinas, Tere tulemast osta või hulgi kohandatud lahtise solenoid ventiili hargnemiskohas meie tehasest.

Solenoid valve sisselasketorustiku funktsioon kõrge surve energiatarve, madal või kõrge kiirused, mida suudab monteeritud hüdrauliliste modular või kassett ventiilid, nagu iga määrangu nõudluse. Finotek solenoid ventiili hargnemiskohas valmistatakse NG6, NFPAD03, CETOP3, NG32, NFPAD08, CETOP8, tooraine alumiiniumi, terase- ja kõrgtugeva malmi standard suurusepiirid.

Solenoid ventiili hargnemiskohas on mõeldud hüdrauliline solenoid tegutses ventiil või solenoid tegutses kassett ventiilid, disaini juures on paindlik, kompaktne suurus, vibratsiooni vastupidav ja usaldusväärne kõrge või keskmise rõhu all töötavad. On 3 liiki tooraine: casting raud, alumiiniumist ja terasest nagu iga iga erineva hüdraulilisele saadaval.

Solenoid ventiili hargnemiskohas spetsifikatsioonid:

Max. operatsiooni rõhk: hüdraulilised Magistraaltoru alumiinium materjalid hüdrauliline rõhk on 21Mpa(210bar), hüdraulilised Magistraaltoru terasest või malmist materjalidele hüdraulilisele 350Mpa(350bar) või rohkem

Teisaldatud seisukoht: küljele või alt

Keermestatud saadaval: SAE-, BSPP-, MPT- või MÕÕDIK

Max. voolu kiirus: 0-1000ml/min.

Hüdrauliline klapp saadaval: meie, maagaas, CETOP hüdrauliline modulaarne ventiilid ja hüdrauliliste-kolbampullis ventiilid

Valve Töötemperatuur:-22 ° F kuni 250 ° F (-30 ° C kuni + 120 ° C)

Solenoid pinge vahemik: pinge sallivus 90% 110%.

Medium: Mineraalide baasil vedelike parem


Küsitlus