Hüdrauliline Magistraaltoru

Hüdrauliline Magistraaltoru
Toote üksikasjad

Ningbo Zhenhai Finotek Machinery Co., Ltd on üks juhtiv Hiina hüdrauliline sisselasketorustiku tootjatest ja tarnijatest Hiinas, Tere tulemast osta või hulgi kohandatud lahtise hüdrauliline Magistraaltoru meie tehasest.

Hüdrauliline Magistraaltoru on toodetud alumiiniumist või terasest materjalide hüdraulilise vedeliku süsteem, mis on tavaliselt kasutatakse reguleerimiseks hüdraulilise vedeliku voolu hüdropump ja hüdraulilise ajami või muud hüdraulilised seadme hüdrosüsteem. Et hüdraulilise rõhu, voolu kiirus hüdrauliline seade vastama projektis nõutavale hüdropump ja klappide vahel on palju kanaleid sees hüdrauliline Magistraaltoru.

Finotek hüdrauliline Magistraaltoru on saadaval ka ilma valve, konsolideerida ja optimeeritud hüdraulilist kontrolli ülesanded iga liigpingepiirikud, tooraine on sageli valmistatud alumiinium või teras eri hüdraulilisele nõue.

Hüdrauliline Magistraaltoru spetsifikatsioonid:

Max. operatsiooni rõhk: hüdraulilised Magistraaltoru alumiinium materjalid hüdraulilise 21Mpa(210bar), hüdraulilised Magistraaltoru terasest või malmist materjalidele hüdraulilisele 350Mpa(350bar) või rohkem
Max. voolu kiirus: 0-800ml/min.
Valve saadaval: hüdraulilised modulaarne valve eest hüdrauliline kassett vavle
Valve Töötemperatuur:-22 ° F kuni 250 ° F (-30 ° C kuni + 120 ° C)
Solenoid pinge vahemik: pinge sallivus 90% 110%.
Medium: Mineraalide baasil vedelike parem

Küsitlus