Kassett ventiili hargnemiskohas

Kassett ventiili hargnemiskohas
Toote üksikasjad

Ningbo Zhenhai Finotek Machinery Co., Ltd on üks juhtiv Hiina kassetiga ventiili hargnemiskohas tootjad ja tarnijad Hiinas, Tere tulemast osta või hulgi kohandatud lahtise kassett valve kollektoreid meie tehasest.

Kassett ventiili hargnemiskohas on keskendumine kassett valve ühendus hüdraulika komponendid kollektori Jõuvõtuvõlli taolistel hüdraulilised pumbad, silindrid, hüdraulilised pumbajaamad, hüdrauliline ühikut. Finotek padrun ventiili hargnemiskohas võib pakkuda mitte ainult sisselasketorustiku plokk, vaid ka kollektori valve vabatahtlik abi eri nõudlusega hüdraulilist jõuallikat. Kassett ventiili hargnemiskohas on saadaval koos SAE, BSPP, MÕÕDIK keermestatud pordi konfigureerimise sobitada erinevate torujuhe või hüdrauliline konnektorid.

Finotek toodab ka kohandatud kassett vavle Magistraaltoru teenindada kõiki hüdraulilisi ühikut ja rajatis, millel 3D tarkvara ja tõhusat valve kollektorid on projekteeritud, masinad, kokku pandud ja kõikidel testitud rakenduste Enn.

Kassett ventiili hargnemiskohas spetsifikatsioonid:

Max. operatsiooni rõhk: hüdraulilised Magistraaltoru alumiinium materjalid hüdrauliline rõhk on 21Mpa(210bar), hüdraulilised Magistraaltoru terasest või malmist materjalidele hüdraulilisele 350Mpa(350bar) või rohkem

Teisaldatud seisukoht: küljele või alt

Keermestatud saadaval: SAE-, BSPP-, MPT- või MÕÕDIK

Max. voolu kiirus: 0-1000ml/min.

Hüdrauliline klapp saadaval: hüdraulilised modulaarne ventiilid ja hüdrauliliste-kolbampullis ventiilid

Valve Töötemperatuur:-22 ° F kuni 250 ° F (-30 ° C kuni + 120 ° C)

Solenoid pinge vahemik: pinge sallivus 90% 110%.

Medium: Mineraalide baasil vedelike parem


Küsitlus