Käsitsi hüdropump

Käsitsi hüdropump
Toote üksikasjad

Ningbo Zhenhai Finotek Machinery Co., Ltd on üks juhtiv Hiina käsitsi Hüdraulilise pumba tootjad ja tarnijad Hiinas, Tere tulemast osta või hulgi kohandatud lahtise käsitsi hüdropump meie tehasest.

Käsitsi hüdropump monteeritakse tavaliselt lõpule Hüdraulilise pumba tankid, käsitsi hüdropump see stiil on mitmekülgne jõuallikas jaoks ühtse tegutsedes hüdrosilindriga paigaldatakse väljapoole pööratud ja kindlalt. Finotek käsitsi hüdropump pakub täpsusega valmistatud, enamasti laia hüdraulilised seadmed, usaldusväärne pump on kasutusvalmis sõltumatu aastal võõrandada või heiskamisele või hüdraulilist jõuallikat Võrgukatkestuse varundada.

Finotek käsitsi hüdropump võib üles käsitlema koos tegeva Kang, pideva väljundiga surve õli. Pump pakub kasutajatele väga lihtne ja mugav paigaldus, eri suundades saab mitme sadama surve õli toodangut pakkuda mugavat ühendust torud soovitatav valida kasutaja. Konfigureeritud mahalaadimise ventiilid võimaldavad kasutajal mugavalt ja lihtsalt kontrollida täitur. Dual struktuur töötab vähendades tõhusalt tegutsev kangi tegeva jõu, käsitsi hüdropump võib kasutada alternatiivse jõuallikas ja hüdrauliliste elektriliste süsteemi kus kombinatsioon eri hüdraulilised süsteemid, lihtne hooldada, kõrge usaldusväärsus.

Käsitsi hüdropump spetsifikatsioonid:

Võimsus: poolt hüdraulikaõli

Tootja: Finotek või OEM

Max. Operatsiooni rõhk: 28Mpa, 280bar

Voolu (insult tsükli) kohta: 25, 45, 65cc / kohta, või vabatahtlik

Meedia temperatuur: -30 kuni + 80 ºC (° C) NBR O-rõngad-

Soovitatava keskmise tihedusega: ISO 4406 Standard, puhtuse klass: 20/18/15


Küsitlus