Käsi hüdropump

Käsi hüdropump
Toote üksikasjad

Ningbo Zhenhai Finotek Machinery Co., Ltd on üks juhtiv Hiina käsi Hüdraulilise pumba tootjad ja tarnijad Hiinas, Tere tulemast osta või hulgi kohandatud lahtise käega hüdraulilised pumbad meie tehases.

Ühelt poolt hüdropump funktsioonid kõrge hüdraulilisele, Kiire, millega surve kaasaskandmiseks ning kergesti käega juhitav pump. Seal on palju erinevaid insult käega hüdropump on lihtne leida kõige tõhusam võimsus väike hüdraulikat süsteemile. Käsi hüdropump disain on esimene aste hädaolukorra lahendamise eesmärgil pakkuda kompaktne hüdrauliline Jõuseade, kuid oma suure hüdraulilise voolu võimsus võimu pakub laia hόdrauliliste silindrite ja tööriistad.

Finotek käsi hüdropump seeria on powered käsi ja Enamkasutatavate vastamine, genereerida kõrgsurve suletud hüdrosüsteem ei jõuallikas on aga ette. Rõhu suurenemist, samas kui käepide sõidetakse kolvi otseses ühenduses väiksema läbimõõduga vedelik kolvi suure läbimõõduga käsi pumpamiseks muudab ala suhe. Seda tüüpi käsi hüdropump on lisatud kindlasummalised base hoida eelarve.

Käsi hüdropump spetsifikatsioonid:

Võimsus: poolt hüdraulikaõli

Tootja: Finotek või OEM

Max. Operatsiooni rõhk: 21Mpa

Voolu (insult tsükli) kohta: 4-18cc/per insult või vabatahtlik

Paigaldamiskoht: keermestatud seos kindla Põhja fikseeritud asendis

Kassett käsi pumba süvend: suurusega 10-2

Meedia temperatuur: -30 kuni + 80 ºC (° C) NBR O-rõngad-

Soovitatava keskmise tihedusega: ISO 4406 Standard, puhtuse klass: 20/18/15


Küsitlus