Kassett käsi Pump

Kassett käsi Pump
Toote üksikasjad

Ningbo Zhenhai Finotek Machinery Co., Ltd on üks juhtiv Hiina padruni käsitsi pumba tootjad ja tarnijad Hiinas, Tere tulemast osta või hulgi kohandatud lahtise kassett käsi pump meie tehasest.

Kassett käsi pump on kassett stiilis pumpamiseks pidet, ühendatud majutamise poolt. Pumba käepide on saadaval tasuta eemaldatav või padruni lukustuse käsi pump. Kõrge, hüdraulilise rõhu ja voolu luuakse käepide pump, rõhu vahemikud alates 0Mpa kuni 25Mpa, mis tähendas, et 20cc in kohta nimipöörlemiskiirusel. Käepide insult, surudes täidab pump ja vastupidises suunas insult tühjendab hüdraulikaõli, hüdrauliline 1 sadamast 2 sadama voolab ja väljaregistreerimine 2 1 vasturõhk. Finotek padrun käsi pump on eelis madalama leke holding, ja pikema rõhu hoidmine ja kergesti operatsiooni.

Finotek padrun käsi pump on mõeldud kõrgemale nõudlik ja usaldusväärne töö nõue tööstuslikes rakendustes. Kontaktandmete vδljad peamised osad täpsusega töötlemise, sobivad ning pikema kättetoimetamise nagu karastatud. Paigaldust kassett käsi pump on saadaval koos rotatsiooni 360˚ ja mingeid piiranguid. Tavaline tihendid oleksid Buna N nagu basic o-rõngas, sealhulgas ka Teflon, Viton jaoks vabatahtlik.

Kassett käsi pump spetsifikatsioonid:

Võimsus: poolt hüdraulikaõli

Tootja: Finotek või OEM

Max. Operatsiooni rõhk: 21Mpa

Voolu (insult tsükli) kohta: 10cc / kohta, või vabatahtlik

Paigaldamiskoht: keermestatud ühendus, puudub alus fikseeritud asendis

Kassett käsi pumba süvend: suurusega 10-2

Meedia temperatuur: -30 kuni + 80 ºC (° C) NBR O-rõngad-

Soovitatava keskmise tihedusega: ISO 4406 Standard, puhtuse klass: 20/18/15


Küsitlus