Solenoid Valve plokk

Solenoid Valve plokk
Toote üksikasjad

Ningbo Zhenhai Finotek Machinery Co., Ltd on üks juhtiv Hiina solenoid valve ploki tootjatest ja tarnijatest Hiinas, Tere tulemast osta või hulgi kohandatud lahtise solenoid valve blokeerida meie tehasest.

Solenoid valve plokk on disain ja valmistatud paigaldatud hüdrauliliste solenoid ventiil, mis on vabatahtlik: modular paigaldus valve või kassett, kruvitav keermestatud ventiil. Solenoid valve plokk on valmistatud terasest või alumiiniumist plaadid või baari või malmist, plokk on drill joonistus projekteerida circuit teed andma ja finantsvoogude kanal, kohta mis solenoid valve suudab olla kohti, nagu soovitud, mõned piinlik töötlemine on puuritud lõigud peavad olema sirged, seega mõned auxillary augud tuleb võtta nagu iga see töötada.

Finotek solenoid valve ploki aktsepteerida modulaarne vavle mitmeotstarbeliste paigaldus 1tk Valve üle 10 solenoid ventiilid saadaval ka hüdrauliliste-kolbampullis ventiil on saadaval puurida standard või custom õõnsused plokk pinnale. Kõik Finotek solenoid valve plokk on trahvi pinnatöötlust ja täpsusega valmistatud.

Solenoid valve ploki spetsifikatsioonid:

Võimsus: poolt hüdraulikaõli

Tootja: Finotek või OEM

Max. operatsiooni rõhk: alumiinium hüdrauliline klapp ploki alumiinium 21Mpa(210bar), hüdraulilised Magistraaltoru terasest 350Mpa(350bar) või uuem

Max. voolu kiirus: 0-1 200 ml/min.

Valve saadaval: modular hüdrauliline solenoid valve, keermestatud ühendus hüdrauliline kassett solenoid vavle, muud valve mitmeotstarbeliste

Meedia temperatuur: -30 kuni + 80 ºC (° C) NBR O-rõngad-

Soovitatava keskmise tihedusega: ISO 4406 Standard, puhtuse klass: 20/18/15


Küsitlus