Hüdrauliline klapp plokk

Hüdrauliline klapp plokk
Toote üksikasjad

Ningbo Zhenhai Finotek Machinery Co., Ltd on üks juhtiv Hiina hüdrauliline klapp ploki tootjatest ja tarnijatest Hiinas, Tere tulemast osta või hulgi kohandatud lahtise hüdrauliline klapp blokeerida meie tehasest.

Hüdrauliline klapp plokk on hüdrauliline valve paigaldamine, mis on tavaliselt valmistatud kõrge süsinikusisaldusega terasest kõrgema rõhu, keskmise hüdraulilise surve alumiinium plokk. On palju sisemist kanalit või lõigud kus saab lõigata või dilled nõuded, et viia lõpule hüdrauliline disain toimi lihtsalt öelda, et hüdrauliline klapp plokk, mis on jaotab kogu iga ahela hüdraulikaõli. Hüdrauliline survestatud õli on määrus seda monteeritud hüdrauliliste ventiile ja liikme kaudu voolikud teatud liiki töö seadmetega, nagu hüdropump, hüdraulilise mootoriga või balloonide hüdrauliline õli voolab.

Finotek hüdrauliline klapp plokk on kohandatud projekteeritud saadaval, valve seisukoht, suurus ja muud konnektorid või ühendus kus saab leida sobiv ametikohale taotluse rahuldamiseks. Tõhus hüdrauliline klapp block peaks olema väike, kompaktne, hästi tehtud ühendus keermestatud ja pinna O ring sulgurid.

Hüdrauliline klapp ploki spetsifikatsioonid:

Võimsus: poolt hüdraulikaõli

Tootja: Finotek või OEM

Max. operatsiooni rõhk: hüdrauliline klapp plokk alumiinium materails21Mpa(210bar), hüdraulilised Magistraaltoru terasest materjale 350Mpa(350bar) või uuem

Max. voolu kiirus: 0-1 200 ml/min.

Valve saadaval: modular hüdrauliline valve, keermestatud ühendus hüdrauliline kassett vavle, muud valve mitmeotstarbeliste

Meedia temperatuur: -30 kuni + 80 ºC (° C) NBR O-rõngad-

Soovitatava keskmise tihedusega: ISO 4406 Standard, puhtuse klass: 20/18/15


Küsitlus