Hüdrauliline kassett ventiil

Hüdrauliline kassett ventiil
Toote üksikasjad

Ningbo Zhenhai Finotek Machinery Co., Ltd on üks juhtiv Hiina hüdrauliline kassett valve tootjatest ja tarnijatest Hiinas, Tere tulemast osta või hulgi kohandatud lahtise hüdrauliline kassett valve meie tehasest.

Hüdrauliline kassett valve on mõeldud funktsioon nagu raske koorem hoidmist, blokeerides Rõhuventiili taotluses kus nõuab Alam sisemise lekkest. Kuigi hüdrauliline kassett valve kasutab koormus asendis hoides kohaldamisel, tuleks blokk circuit konstrueeritud, et hoides samal ajal poppet spool koormus õiges asendis koos solenoid pingestatuks asendis, vedeliku voolu vahel port 3 ja 1. Kui selle solenoid on pingestatud, õiges asendis lülitatakse valve spool võimaldab 2-Port verevoolu 1 ja plokid on 3 sihtsadama vahepeal.

Soovitame seadistada 3 sadama nagu sisselaske sadama asemel 1 port nagu 1 port ei rõhu täiesti.

Finotek hüdrauliline kassett ventiil on 3 moel, 2 positsiooni solenoid kassett ventiil, võtta koos raskeveokite solenoid, karastatud täppis spool pikem kasutusiga. Üliefektiivsed märg-armatuuri ehitus solenoid vabatahtlik coil pinge ja terminalide garantii hüdrauliline solenoid kassett valve, kvaliteedi ventiil on samuti saadaval käsitsi ja tööstuse ühise õhkvahega.

Hüdrauliline kassett valve spetsifikatsioonid:

Max. operatsiooni surve: 20.7Mpa, 207bar

Max. voolu kiirus: 3Gpm / 11,4 Lpm survega 6.9bar / 100 psi

Valve Inner lekke: 82cc /min. max. kell 20.7Mpa

Valve Töötemperatuur:-22 ° F kuni 250 ° F (-30 ° C kuni + 120 ° C)

Solenoid pinge vahemik: pinge sallivus 90% 110%.

Medium: Mineraalide baasil vedelike paremKüsitlus