Ningbo Zhenhai Finotek masinate Co, Ltd on asutatud äriühingu üle 10 aasta, palju kogemusi hüdraulika valdkonnas, pakkudes hüdraulika komponendid ja masinate osad. Finotek tarnib enamiku hüdraulilised seadmed, hüdrauliliste klappide, pumbajaamade, seotud hüdraulika komponendid, peale on mitmed rahvusvahelised ettevõtted hüdropidurisüsteemide puhul peamise teenuse ja masinate väljad.


Asutatud aastal 2006, oleme välja töötanud endale sulgeda kliendisuhteid oma suurepäraseid teenuseid ja kvalifitseeritud tooteid. Me varustavad tooteid, sealhulgas: hüdraulilise sisselasketorustiku, hüdrauliline klapp, hüdrosüsteem, hüdrauliline jõuallikas, Hüdrauliline pumbajaam, hüdraulilised seadmed, hüdraulilised tööriistad.


Pakume meie klientide nõudmistele allharus tööstusharudes, mis hõlmas kiire reageerimine: hüdrauliline tootmisharu Mobile Applications, põllu-ja metsatöömasinate, ehitusmasinad, toiduainetööstus, tõstmiseks, Marine, masinate, kaevandamine, Offshore, plastide masinatele, töötlemise masinad, raudteede, taastuvenergia Tuul, transporditööstuse jaotus, jne.


Finotek masina missioon:
> Hoida, pakkudes standard ja spetsialiseerunud hüdraulika komponendid, süsteemid ja insenerirajatis lahendusi oma klientidele erinevate nõuete täitmiseks
> Koos kogenud insenerid pakkuda oma klientidele nõu, projekteerimine, paigaldamine või remont teenus.
> Jätkata pakkudes tooteid madalale ning pidevalt väljatöötamist toodetele. Pidevalt hoone pikaajalisi suhteid klientidega, aidates hotelli kulutada oma äri ja turg.